Boję się przyszłości. Co robić ?

Zadbasz o swoje skupienie

Trzeba przeanalizować, ile razy byłaś w środku wykonywania czegoś i niespodziewanie zostałaś wytrącona ze skupienia przez własne nieodpowiednie i inwazyjne lęki odnośnie przyszłości. To prawdopodobnie dzieje się z tobą przez cały dzień, a ty nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy. Kluczem do idealnej przyszłości jest to, aby przestać martwić się tak mocno o to, co będzie i najzwyczajniej iść z prądem i niech się wydarzy, co ma się wydarzyć.

Będziesz miała lepsze zdrowie

Wychodzi na to, że, przejmowanie się powoduje, że jesteś niespokojna, a niepokój doprowadza do stresu. Jest powód, dla którego tak wielu ludzi mówi i opisuje o rozmaitych metodach unikania stresu, a to dlatego, że jest on okropny dla twojego zdrowia. Nie czekaj, aż będziesz chora, z nadwagą i osłabiona, zanim przestaniesz się zamartwiać o swoją przyszłość. Zacznij od razu i najzwyczajniej pozwól, aby wszystko toczyło się samo. Twoje ciało podziękuje ci za to i zaczniesz zauważasz, jak ogromną robi to różnicę.

Boję się przyszłości. Co robić ?

Przyszłość wcale nie jest ważniejsza od teraźniejszości

Prawdę mówiąc, przeznaczamy tak wiele czasu starając się wytworzyć naszą przyszłość najlepszą jaką tylko się da, z uwagi na to, że uważamy, że nasza przyszłość jest kluczem do naszego szczęścia. Poświęcasz tak wiele czasu martwiąc się o coś, co nie jest tak kluczowe w naszym życiu. Z całą pewnością, powinnaś o tym myśleć raz na czas, ale nigdy nie powinnaś spędzać większości swojego czasu będąc niespokojnym o to, co ma nadejść, ponieważ to autentycznie istotne jest zaledwie to, co czynisz tu i obecnie.

Będziesz bardziej obecna

W chwili kiedy spędzasz zbyt wiele czasu martwiąc się o to, co będzie kiedyś, przegapiasz to, co jest właśnie przed tobą. Działają trzy części czasu – przeszłość, teraźniejszość i przyszłość – i przeznaczając tak dużo czasu w przyszłości, tracisz najważniejszą i najbardziej istotną część – teraźniejszość.

Nie kontroluj wszystkiego

Jaki jest sens w inwestowaniu tyle czasu i energii w coś, czego nie jesteś w stanie zmienić? Przyszłość wydarzy się nieważne, co zrobisz. Po prostu przestań przejmować się o przyszłość, ponieważ zmodyfikuje się ona bez względu na to, co zrobisz, aby ją zmodyfikować. Zdaj sobie sprawę z tego, że twoja przyszłość jest tajemnicą i idź dalej.

Wszyscy czują tak samo

Jest to duży powód, aby przestać przejmować się o to, co będzie dalej, nawet jeśli jest to trochę trudniejsze do pojęcia. Nie jesteś sam w przejmowaniu się o przyszłość. Są tony ludzi, którzy są w tej samej sytuacji, jak ty. Z uwagi na to nie powinnaś czuć potrzeby, aby zamartwiać się bez przerwy o to, co będzie kiedyś, bo wszyscy inni się o nią martwią. Bądź początkiem ruchu, który zakończy obsesyjne wizje o to, co będzie później.

Nie unikniesz jej

Przyszłość się wydarzy, bez względu na to, jak mocno będziesz się zamartwiać lub starać ją przeinaczyć. To jest po prostu fakt. Jeśli istnieliby ludzie, którzy daliby radę kierować czasem, nie myślisz, że już kiedyś byśmy o tym się dowiedzieli? Martwienie się o coś, co odbędzie się bez znaczenia, co zrobisz, jest zupełnie próżne. W rzeczywistości tracisz swój czas, przejmując się tak silnie.

Podejmowanie decyzji przychodzi Ci dużo łatwiej

Myślisz tak nierzadko o przyszłości, że jeśli myśl o podjęciu decyzji, która może uczynić jakąś zmianę w twoim życiu nierzadko pozostaje nieosiągana. Absolutnie wzbraniasz się podejmowania decyzji, które mogą mieć potencjał, aby w optymistyczny sposób zmienić życie.

Wyobraźnia lubi wyolbrzymiać

Prawda jest taka, że twoje ciało usiłuje przygotować się na najgorszy scenariusz, więc twoja wyobraźnia przygotowuje te alternatywne rzeczywistości, które są okropne i sprawiają, że stresujesz się i denerwujesz kierującymi się w Twoją stronę wydarzeniami. Wmawiaj sobie, że to, co ma być będzie korzystniejsze niż twoje złe myśli.

Lepsze radzenie sobie z konfliktami

Zamartwianie się o przyszłość powoduje, że radzenie sobie z waśniami w twoim życiu jest trudniejsze, ponieważ w jednej chwili robisz się zestresowana. Dzięki stosowniejszemu radzeniu sobie z sprzeczkami będziesz miała także poczucie spełnienia w swoim życiu.

Będziesz bardziej pozytywną osobą

zamartwianie się, niepokój i stres to negatywne emocje, które mogą mieć potężny wpływ na twoją osobowość. Kiedy troskasz się o przyszłość, narażasz się na wszelakie złe rzeczy, które mogą się zdarzyć w twoim życiu i nie skupiasz się na lepszych rzeczach.

Świat dąży do zmiany

Jeśli żyłeś całe życie wiedząc dokładnie, co pragniesz robić i kierowałeś się dokładną drogą, aby się tam znaleźć i wreszcie uzyskujesz przyszłość, którą nieustannie widziałeś dla siebie to bardzo dobrze. Jednak zdecydowana większość ludzi spostrzeże zupełnie inną rzeczywistość. Bez względu na twoje cele, świat jest nieustannie modyfikującym się miejscem i będziesz zobowiązany dopasować się do jego potrzeb.

Część twoich marzeń ulegnie zmianie

Twoje cele i marzenia będą poddawać się modyfikacji ciągle. Możesz obudzić się danego ranka i chcieć kierować się w kompletnie inną stronę w życiu, a to świadczy, że cała Twoja przyszłość idzie naprzód razem z celami. Jaki jest sens w przejmowaniu się o coś, co będzie się przeobrażać stale?

Nigdy nie wiadomo jak dokładnie będzie wyglądać przyszłość

Chodzi o to, że nigdy nie będziesz w stanie określić, co przyniesie Ci to, co będzie dalej. Zamartwianie się o coś, o czym wręcz nie wiesz, jest po prostu nierozsądne. Pozbądź się tej jednej rzeczy w swoim życiu i przestań martwić się o to, co będzie kiedyś.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę