Czemu on mnie nie kocha ?

Chciałaś go mieć tylko dla siebie

Powodem, dla którego faceci często kończą związki, jest nadmierna zazdrość. Pamiętaj, że relacja partnerska nie polega na stałym kontrolowaniu drugiej osoby. Musisz nauczyć się akceptować to, że on może wyjść z kumplami na piwo, nie dotrzeć na czas na umówione spotkanie, a nawet zapomnieć zadzwonić. To naturalne, ludzkie przewinienia, które nie powinny kończyć się ciągłymi pretensjami i tym, że będziesz śmiertelnie obrażona…

Za szybko próbowałaś go zmieniać

Niestety, ale jeżeli nie przestaniesz wciąż na siłę naprawiać innych, nikt z Tobą nie wytrzyma. Mężczyzna nie szuka drugiej matki, zwłaszcza takiej, która dyryguje nim na wszystkie strony.

Nieustannie mówiłaś mu o uczuciach

„Kochasz mnie?”, „Jak silne są Twoje uczucia?”, „Ale czy na pewno mnie kochasz?”. Zabawne, prawda? Ale niestety część kobiet uważa, że częste powtarzanie tych dwóch ważnych słów przez partnera wskazuje na stabilizację w związku. Nic bardziej mylnego. Pamiętaj też, że jeśli sama trzy razy dziennie powtarzasz mu, jak to szalejesz z miłości, po jakimś czasie on może się znudzić.

Nie chciał, abyś przez niego cierpiała

Twój ex zostawił cię niespodziewanie, podając powierzchowne wyjaśnienia, ponieważ obawia się się, że będąc z tobą zupełnie szczerym, skrzywdziłby cię jeszcze bardziej… Kiedy kończysz relację z kimś, w głębi duszy wiesz, że jakichkolwiek powodów nie podasz,tak czy siakzranisz tę osobę… Ostatecznie dużo nieco lepszą opcją wydaje się „nie mogę się na razie wiązać… to nie twoja wina” niż „przestałaś mi się podobać i nudzę się z tobą”.

Miał sekrety

Czasami facet może ukrywać coś albo mieć kłopot, jakiego nie zamierza wyznać ukochanej, i wydaje mu się, że jedynym sposobem, jest zapaść się pod ziemię lub porzucić ją bez słowa po to, by uniknąć rozmowy na ten temat. Możliwe, że wyda ci się to mało prawdopodobne, ale tak nie jest. Przede wszystkim, jeśli ty i twój dawny ukochany macie za sobą krótki, lecz intensywny związek, a ty nie miałaś możliwości poznać dokładnie jego osobowości i każdego aspektu jego życia,możliwe, że nie o wszystkim Ci powiedziałi że to jest powód (lub jeden z powodów), dla którego cię zostawił. Może jest w związku małżeńskim, ma narzeczoną albo inną tajemnicę, której nie chce wyjawić, to, co skrywa, rzecz jasna wcale nie musi być związane z faktem, że w jego życiu istnieją inne kobiety.

Zbyt szybko mówiłaś mu jak mocno go kochasz

To facet pierwszy powinien powiedzieć kobiecie, że ją kocha. Rzecz jasna w odwrotnym przypadku nie musi stać się nic złego i wyznanie nie musi spowodować rozstania. Może się jednak stać tak, że on tego nie czuje lub nie jest gotowy na poważne deklaracje. Twoje wyznania mogą powodować presję. Kiedy facet słyszy z ust kobiety: Kocham Cię, ma świadomość, że mówiąc to, pragnie ona usłyszeć, że jest to odwzajemnione. To wyznanie nie zmusza do poważnych czynów, ale jest w pewien sposób wiążące. Dodatkowo on może pomyśleć, że jesteś niestabilna emocjonalnie, skoro tak szybko się zakochałaś.

Poznał kogoś innego

Twój ex chce uniknąć konfliktów, ma naprawdę wielką tajemnicę i nie chce cię skrzywdzić. Spotkał inną kobietę, zdecydował, że chce spróbować z nią być i z tego powodu pomyślał, że najlepiej będzie, jeśli rozstaniecie się szybko i bez szczegółowych wyjaśnień.

On chciał być mężczyzną w tym związku

W taki sam sposób, w jaki kobieta chce mieć poczucie, że ktoś ją chroni i troszczy się o nią, mężczyzna pragnie, aby dała mu znak, że on jest jej najważniejszym opiekunem. Nie ma konieczności, abyś ciągle mu o tym przypominała, wystarczy, że w delikatny sposób dasz znać, że dokładnie tak czujesz.

Za szybko mu uległaś

Zbyt szybka uległość w sferze seksualnej sprawi, że on od razu straci Tobą zainteresowanie. Faceci Nie lubią kobiet, które można zdobyć bez wysiłku. Wolą kiedy kobieta wyznacza pewne granice i wbrew pozorom chętnie się do nich dostosowują. Oczywiście tylko w tych sytuacjach, gdy liczą na to, że będzie to poważna relacja i nie interesują ich krótkie romanse.

Zapomniałaś o lojalności

Nie powinnaś zapominać, że lojalność jest jedną z kluczowych cech, jakie możesz dać mężczyźnie w związku. I pamiętaj – on ciągle się Tobie przygląda i rozumuje mniej więcej tak: jeśli moja kobieta jest nielojalna wobec innych kobiet, na pewno nie będzie też lojalna wobec mnie.

To nie była miłość…

Może być i tak, że on postanowi się rozstać, ponieważ zrozumie, że nie jesteś jego prawdziwą miłością. To przykre, ale w tym przypadku niewiele da się zdziałać. Przekonywanie go do bycia z Tobą mimo tego wszystkiego, co Ci powiedział nie jest dobrym rozwiązaniem. Im silniej się do niego przywiążesz, tym bardziej będzie Ci ciężko żyć kiedy mimo wszystko okaże się, że jego podejrzenia co do tego, że Cię kocha były słuszne. Nie pokazuj, że się załamujesz, przyjmij jego decyzję z podniesioną głową. Jesteś warta tego, aby być dla kogoś wszystkim, a także dostać miłość i po jakimś czasie z pewnością ją spotkasz.

Miałaś zbyt duże oczekiwania

Nie ma nic złego w dużych oczekiwaniach co do relacji z facetem, ale trzeba wyznaczyć pewne realne granice. Dotyczyć powinny one zarówno sfery materialnej, jak i emocjonalnej. Mężczyzna może się przestraszyć, jeżeli będziesz od niego wymagać zapewnienia bardzo wysokiego poziomu życia, podobnie jak ciągłego spełniania twoich kaprysów, robienia tego, co chcesz i podporządkowania się w każdej dziedzinie życia temu, co Ty myślisz i czego oczekujesz.

Nie mógł znieść Twoich wahań nastroju

Mężczyźni zwracają uwagę na sprawy ogólne, a panie mają skłonności do zajmowania się szczegółami. Nic w tym złego, pod warunkiem jednak, że o każdej swojej myśli nie będziesz informować swojego mężczyzny. On, pomimo że jest bardzo cierpliwy, w którejś chwili może zacząć mieć Cię po prostu dosyć.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę