Czy kiedyś będę szczęśliwą osobą ?

Zrezygnuj z oporu wobec zmian

Odmiana jest korzystna. Odmiana pomoże Ci przejść z punktu A do punktu B. Odmiana pomoże ci przeprowadzić ulepszenia w Twoim życiu, a także w egzystowaniu tych, którzy są wokół Ciebie. Zaaprobuj zmiany – akceptuj je w pełni. Jest to dla Ciebie jedyna droga. Zmiana jest dobra – zaaprobuj ten stan rzeczy.

Zrezygnuj z obwiniania innych

Nie obwiniaj innych za to, co masz lub czego nie posiadasz, za to, co czujesz lub emocje, których nie odczuwasz. Przestań obwiniać innych, ale zacznij brać odpowiedzialność za własną egzystencję.

Nie używaj wymówek

Czy kiedyś będę szczęśliwą osobą ?

Nie potrzebujesz ich. Wiele razy ograniczamy się z powodu wielu wymówek, które stosujemy. Zamiast rozwijać się i pracować nad poprawą siebie i naszego życia, utknęliśmy, okłamując siebie, stosując wszelkie usprawiedliwienia, które w 99,9% przypadków nie są nawet prawdziwe.

Zrezygnuj z potrzeby imponowania innym osobom

Nie istniejesz tylko po to, aby inni Cię akceptowali. To nie działa w ten sposób. W sytuacji, gdy przestaniesz tak mocno starać się być kimś dla innych ludzi, w momencie, gdy usuniesz wszystkie swoje maski, w sytuacji, gdy zaaprobujesz i odnajdziesz prawdziwego ciebie, znajdziesz osoby, które przyciągniesz do siebie bez wysiłku.

Zrezygnuj z negatywnych myśli o sobie

Jak wielu ludzi krzywdzi siebie z powodu złego, toksycznego i powtarzającego się sposobu myślenia? Nie wierz we wszystko, co mówi Ci twój umysł – zwłaszcza jeśli jest nieodpowiedni i samoobwiniający.

Zrezygnuj z potrzeby, by zawsze mieć rację

Wielu z nas nie potrafi tolerować poczucia bycia w błędnym przekonaniu – potrzebujemy mieć zawsze rację – nawet przy ryzyku skończenia wspaniałych relacji lub spowodowania ogromnego stresu oraz bólu, dla nas i dla innych ludzi. To po prostu nie jest tego warte. Jeśli kiedykolwiek będziesz czuła „pilną” potrzebę walczenia o to, kto ma rację, a kto popełnia błąd, zapytaj: Jaką różnicę to uczyni? Czy twoje ego jest naprawdę tak wielkie?

Nie żyj zgodnie z oczekiwaniami innych ludzi

O wiele za dużo osób żyje życiem, które nie jest ich egzystencją. Żyją swoim życiem zgodnie z tym, co inni uważają za najlepsze dla nich. Żyją swoim życiem zgodnie z tym, co ich rodzice uważają za najbardziej korzystne dla nich, z tym, co ich przyjaciele, ich osoby nieprzyjazne i ich nauczyciele, ich rząd i media uważają za najlepsze dla nich. Ignorują swój wewnętrzny głos, swoje wewnętrzne powołanie. Są tak zajęci dawaniem wszystkim zadowolenia, spełnianiem oczekiwań innych ludzi, że tracą monitoring nad własną egzystencją. Zapominają, co czyni ich pełnymi dobrych emocji, czego chcą, czego potrzebują…. i w końcu zapominają o swoich potrzebach. Żyje się tylko raz – to jedno właśnie obecnie – musisz nim żyć, mieć je, a zwłaszcza nie pozwól, by zdania innych ludzi oddalały Cię od Twojego sposobu życia. Żyjesz dla siebie – zawsze miej to w głowie.

Przestań etykietować innych ludzi

Zaprzestań etykietować te rzeczy, ludzi lub zdarzenia, których nie rozumiesz jako specyficzne lub inne i spróbuj otworzyć swój umysł małymi krokami. Umysły funkcjonują efektywnie tylko jedynie, gdy są otwarte.

Zostaw swoje przekonania

Zrezygnuj ze swoich ograniczających przekonań na temat tego, co możesz lub czego nie możesz uczynić, co jest możliwe lub niemożliwe. Od teraz nie będziesz już pozwalała, aby ograniczające myśli trzymały Cię w nieodpowiednim miejscu. Rozwijaj się i działaj najlepiej!. Na pewno wyjdzie to Tobie na dobre..

Porzuć krytykowanie innych

Zadbaj o to, by Twój krytyk wewnętrzny zamilkł w Tobie, jeśli chodzi o ludzi, którzy są inni niż ty. Wszyscy jesteśmy inni, a jednak wszyscy jesteśmy tacy sami. Wszyscy pragniemy być zadowoleni, wszyscy chcemy uwielbiać oraz być kochanymi oraz wszyscy chcemy być kochani.

Nie przywiązuj się już tak bardzo

Wielu ludzi myli przywiązanie z prawdziwą miłością, ale miłość i przywiązanie nie mają ze sobą nic wspólnego. Przywiązanie pochodzi z miejsca lęku, podczas gdy miłość … cóż, prawdziwa miłość jest czysta, pełna życzliwości. Tam, gdzie jest miłość, nie może być lęku. Z tego powodu przywiązanie i miłość nie mogą współistnieć. Miłość to niespodzianka, dobre odczucia, które są istotne dla każdego.

Przestań wszystko kontrolować

Nie kontroluj innych rzeczy wokoło Ciebie, sytuacji, wydarzeń, ludzi, etc. Czy są to najbliżsi, współpracownicy, lub po prostu osoby nieznajome, których spotykasz na skwerze – po prostu pozwól im znajdować się blisko. Daj sobie prawo do tego, aby wszystko i wszyscy byli tacy, jacy są, a zorientujesz się, o ile lepiej będziesz się czuła. Kontrola nie jest Tobie do niczego potrzebna.

Porzuć swoje lęki

Niepokój jest tylko iluzją, nie istnieje. To Ty go stworzyłaś. To wszystko jest w twoim umyśle. Popraw swoje wnętrze, a to, co na zewnątrz wpadnie na swoje miejsce.

Nie narzekaj

Porzuć swoją ciągłą potrzebę narzekania na te wiele, wiele, wiele rzeczy, ludzi, sytuacji, wydarzeń, które robią, że jesteś nieszczęśliwa, smutna i przygnębiona. Nikt nie może uczynić Cię nieszczęśliwą, żadna sytuacja nie może uczynić cię pogrążoną w depresji albo nieszczęśliwą, chyba że na to pozwolisz. To nie sytuacja powoduje w tobie te emocje, ale to, jak zdecydujesz się na nią spojrzeć. Nigdy nie lekceważ mocy wyjątkowego myślenia.

Zapomnij o przeszłości

To jest skomplikowane. Szczególnie gdy lata minione wyglądają o wiele lepiej niż teraźniejszość, a przyszłość tak przerażająco, ale musisz wziąć pod uwagę fakt, że teraźniejsza chwila jest wszystkim, co posiadasz i wszystkim, co kiedykolwiek będziesz miała. Przeszłość, za którą teraz tęsknisz, przeszłość, o której teraz marzysz była przez Ciebie ignorowana, kiedy była teraźniejszością. Wypracuj sobie klarowną wizję przyszłości, przygotuj się, ale zawsze bądź obecna w teraźniejszości.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę