Czy on chce wrócić ? Tarot

Próbuje się zmienić

Pamiętasz, jak złościłaś się, że ciągle chodzi w tym samym? Że rzadko się goli lub niezdrowo odżywia? Jak kto możliwe, że teraz nagle wszystko to zmienił? Bardzo możliwe, że chce ci pokazać, że wziął sobie do serca wszystko to, o czym wspominałaś. Liczy, że dasz mu kolejną szansę.

Nie chce mówić o swoim życiu osobistym

Nie przechwala się, unika rozmów o randkowaniu. Nawet jeśli z kimś randkuje, nie traktuje tego poważnie i nie chce cię ranić. Jeżeli zatrzyma takie informacje dla siebie, istnieje większe prawdopodobieństwo, że będzie potrafił odbudować waszą relację.

On wciąż jest wściekły

Czy on chce wrócić ? Tarot

Mowa tu o emocjach. Tak długo jak można je zauważyć, wciąż jesteś dla niego istotna. Przypuszczalnie to wcale nie ty jesteś odpowiedzialna za zakończenie waszej relacji, jednak on już sam nie wie, co ma zrobić z tym, co odczuwa i musi przenieść na kogoś odpowiedzialność. Gdybyś nic dla niego nie znaczyła i jeśliby był zadowolony z tego, jak potoczyły się wasze losy, nie traciłby czasu na to, żeby do ciebie wydzwaniać lub wysyłać rozgniewane SMS-y.

Szybko sobie poradził

Jak to mówią – klin klinem. Jeśli on szybko zaczął umawiać się z kobietą, którą niedawno poznał, najwyraźniej dramatycznie próbuje o tobie zapomnieć. To błahe wyskoki i bardzo raniące w stosunku do tej drugiej kobiety, ale cóż… Kto nadąży za mężczyznami?

Unika ludzi

Pozostaje w domu, nie goli się, stroni od znajomych zdarza się, że nawet nie pojawia się w pracy? Możliwe, że pojął, że popełnił błąd i jest zasmucony tym, co się stało.

Mówi Ci o swoich problemach

Realnie znakomicie sobie przemyślał, czemu doszło do zakończenia relacji i ma nadzieje, iż będzie miał sposobność, by z tobą o tym podyskutować. Cóż, każdy ma prawo popełniać błędy. Najważniejsze, by się na nich uczyć.

Wyraźnie częściej zaczął postować w mediach społecznościowych

Przed tym incydentem wrzucał posty przelotnie? Rzadko pokazywał swoje życie osobiste, a teraz cały czas chwali się, jak to beztrosko się bawił? Tu koncert, tam piwko z kolegami, tu beztroski wyskok na cały weekend? Robi to wszystko na pokaz, żeby Ci uzmysłowić, że wcale nie jest mu źle z powodu zakończenia waszego związku. Ma nadzieję, że zobaczysz te wszystkie informacje.

Chce spełniać Twoje marzenia

Ileż to raz mówiłaś, że marzysz o tym by spędzić wakacje we Włoszech? On dopiero co tam był. Mówiłaś, że marzysz o wyjściu do opery? On właśnie tam poszedł. I jakimś cudem się o tym dowiedziałaś. Myślisz, że to przypadek?

Nie zrywa kontaktu z Twoimi bliskimi

Z jakiej przyczyny on dzwoni do twojej matki, ojca lub brata? Dlaczego utrzymuje z nimi kontakt? Prawdopodobnie po prostu ich lubi, ale… nie ma to większego sensu, bo nie pozwala się odciąć starych czasów. Najwidoczniej nie chce wypaść z obiegu. Mając kontakt z twoją rodziną, ukazuje, że wciąż jest obecny w twoim życiu.

Nie potrafi ukryć zazdrości

Widział cię gdzieś na mieście albo widział jakąś fotografię. A może usłyszał, że kręci się wokół ciebie jakiś mężczyzna. Dopytuje, robi ci wyrzuty, ma pretensje. Wszystko to sugeruje, że nie poradził sobie z waszym rozstaniem i ciągle jesteś dla niego ważna. Koniec jest wtedy, kiedy pojawia się obojętność.

Odzywa się do Ciebie jak jest pijany

Alkohol ułatwia nam kontakty społeczne. Stajemy się bardziej otwarci i szczerzy. Mówimy to, co naprawdę myślimy. Jeżeli on wydzwania lub wypisuje do ciebie wiadomości po pijaku, coś jest na rzeczy. Nawet jeśli są to obelgi, najprawdopodobniej nie radzi sobie z tym, co czuje. Wskazane byłoby by dokładnie przeanalizować, jak co on robi po wypiciu.

Jego zainteresowanie Twoją osobą wzrosło

Dopiero co zakończyliście relację, a on co chwilę dopytuje, jak się czujesz i jak sobie radzisz – dzwoni lub pisze? Najwyraźniej chce, żebyś i ty zapytała o to samo. Poza tym pragnie wykazać się troską i skłonić cię do rozmowy na temat waszego zerwania.

Czujesz, że jego znajomi Cię śledzą

Mogą to być też wasi wspólni znajomi, którzy donoszą mu często nie na jego prośbę, ale dopóki ich nie upomni, coś jest na rzeczy, co u ciebie słychać, jak sobie radzisz, czy tęsknisz. W sytuacji gdy wasi znajomi zawsze wam kibicowali, siłą rzeczy będą podejmowali próby, żebyście wrócili do siebie.

Wpadacie na siebie dość często

Jeśli dobrze się znaliście, on wyśmienicie wie gdzie i o której godzinie będziesz. Jeśli faktycznie nie chciałby mieć z tobą nic wspólnego, unikałby tych miejsc jak ognia. On tymczasem regularnie staje ci na drodze. Bez wątpienia „przypadkiem”, jak twierdzi…

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę