Czy on mnie oszukuje ?

Nie chce z Tobą wychodzić na miasto

Jedną z rzeczy, którą wielu niewiernych partnerów robi, kiedy porzucają swoją główną kobietę dla innej laski, jest coraz rzadsze pokazywanie się z Tobą w miejscach publicznych. Dzieje się to etapowo, a partnerzy często decydują się na pozostawienie swoich partnerek w domu podczas imprez firmowych.

On się oddala

Czy on mnie oszukuje ?

Podczas gdy partner decyduje się na „skok w bok”, zaczyna odsuwać się od Ciebie. To objawia się na kilka sposobów, np. mniejszą ilością kontaktu wzrokowego, odmowy rozmowy z Tobą, on staje się lodowaty względem Ciebie i ogólnie wydaje się mniej zainteresowany Tobą niż wcześniej. Oprócz tego, że jest to klasyczny znak tego, że może z kimś się spotykać, jest to również dowód na to, że on nie myśli o waszej relacji dojrzale.

Nie czujesz, że jesteście parą

Ten sygnał jest wyjątkowy na wielu płaszczyznach, ale przede wszystkim dlatego, że może być tak samo przyczyną jego zdradzania, jak i znakiem, że to już koniec między wami. Jeżeli systematycznie odrzucałaś go jeśli chodzi o seks, to może to być wskazówka, że prawdopodobnie zostawi Cię dla kogoś bardziej zainteresowanego. Jeśli to się zaczęło, gdy przekonałaś się, że jego potrzeby zostały zaspokojone, to znak, że dostaje to od kogoś innego i jest w trakcie procesu oddalania się od Ciebie.

Próbował zakończyć Wasz związek, ale się z tego wycofał

Zazwyczaj, w momencie gdy panowie dążą do szybkiego zakończenia relacji bez żadnego znaku ostrzegawczego, to robią to z powodu kochanki. Jeśli próbował to zrobić wcześniej, to jest duże prawdopodobieństwo tego, że myśli by zrobić to powtórnie.

Przyłapywałaś go na kłamstwie w przeszłości

Ogólnie rzecz biorąc, panowie, którzy już wcześniej zdradzali partnerki, są bardziej skłonni do tego, aby rzucić Cię dla kochanki. Jeżeli stale to robi to, musisz go rzucić zanim on zostawi ciebie.

Kogoś innego zaczął traktować priorytetowo

Jest to jeden z największych sygnałów, że ktoś może Cię zastąpić. Partner zwykle traktuje pierwszoplanowo osobę, którą kocha. W momencie gdy spostrzeżesz, że twój mężczyzna wybiera jako priorytet kobietę, która nie jest Tobą, to jest niemalże pewne, że on zaczyna darzyć ją uczuciem. Jeśli podejmowałaś próbę rozmowy z partnerem o zakończeniu widywania tej konkretnej kobiety, która coraz częściej spędza z nim czas, a on odmawia, to niepodważalny sygnał, że wreszcie zakończy się to zakończeniem relacji.

Zaprzestał starań

Czy uważasz, że jesteś jedyną osobą, która naprawdę pracuje, aby podtrzymać relację? Jeżeli odpowiedź na to pytanie jest twierdząca, to być może on próbuje dać Ci powód, żebyś go rzuciła. Albo, co gorsza, mógł po prostu przestać dbać o relację do tego stopnia, że nie jest zainteresowany nawet utrzymywaniem pozorów.

Masz co do niego coraz gorsze przeczucia

Jest to zarówno przesłanka oszustwa, jak i przesłanka, że coś jest nie tak w waszym związku. Większość ludzi, którzy zostali oszukani, ma świadomość kim była ta druga osoba. Można nazwać to przeczuciem lub zwykłą obserwacją, ale najczęściej jest to po prostu kobieta, przy której czujesz się najbardziej zagrożona.

Dosłownie czujesz się usunięta z jego życia i jego przyszłości

Sporo ludzi jest w stanie określić, w jakim momencie są chciani, a kiedy nie są chciani w czyimś życiu. Jeśli czujesz, że nalega na ciebie, abyś odeszła lub jeśli wciąż wycina Cię z przyszłych planów, to prawdopodobnie chce z Tobą zerwać.

Nie ma dla Ciebie czasu

Kiedy niewierni decydują się na zdradę partnera z ich głównego związku, dziewczyny, które rzucają, niebawem dostrzegają, że ilość czasu spędzanego z ich partnerami ulega ograniczeniu. Nie jesteś już priorytetem dla niego, gdyż on woli spędzać jak najwięcej czasu ze swoją przyszłą kobietą zamiast z Tobą.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę