Czyszczenie tali kart tarota

Oczyszczanie za pomocą dźwięku

Dźwięk jest dalszym doskonałym narzędziem do oczyszczania talii. Dla przykładu dzwony posiadają niesamowitą moc oczyszczającą. Również misy kryształowe, muzyka, a też własny głos może tutaj dużo zdziałać.

Przeczytaj również: https://blog.otylia.pl/jak-czesto-mozna-korzystac-z-wrozb-tarota/

Używanie oddechu

Oddech jest olbrzymim narzędziem, a włączenie go do procesu oczyszczania jest w stanie pomóc Ci oczyścić Twoją talię. Po prostu dmuchając żwawo nad swoją talią zasadniczo zdmuchujesz z niej każdą starą energię.

Oczyszczanie z pomocą pukania

Czy zdarzyło się, że słyszałaś, że należy zapukać do swojej talii trzy razy zanim wykonasz odczyt? Jest to prędki i banalny sposób na fizyczne wybicie starej energii.

Czyszczenie tali kart tarota

Dym

Zwyczajnie trzymaj swoją talię w okolicy dymu ziołowego kadzidła lub suszonej różdżki, pozwalając mu unosić się nad, dookoła i oczyszczać wszystkie karty. Lawenda będzie dobra z racji tego, że jest ona rządzona przez Merkurego, co czyni ją świetną dla klarowności komunikacji.

Użycie kryształów

Niektóre kryształy mogą być doskonałe do oczyszczania talii. Jesteś w stanie albo ułożyć swoją talię na krysztale (w przypadku gdy jest duży i płaski) albo ułożyć niewielki kryształ na szczycie talii, aby ją naładować. Da się używać między innymi selenitu ze względu na to, że jest to oczyszczający kryształ, który jest dodatkowo sprawdzony do nawiązywania połączenia z przewodnikami duchowymi. Możesz tak samo dopasować kryształ, który jest zgodny z typem odczytu, który robisz.

Używanie tasowania

Tasowanie jest zwyczajną praktyką przed rozkładem. Jeśli poznajesz nową talię lub najzwyczajniej czujesz się od niej odłączona, jesteś w stanie poustawiać karty w kolejności (poczynając od wielkich arkanów i przechodząc przez małe arkana), a później po prostu przemieszać wszystko w chaotyczny sposób, jak dziecko bawiące się w błocie. Możesz tak samo najzwyczajniej przeprowadzić dodatkowe dogłębne regularne tasowanie dla szybkiego restartu.

Używanie wizualizacji

Trzymając talię między rękami, zamykasz oczy i wizualizujesz białe światło – lub którykolwiek kolor, który ma dla Ciebie wartość oczyszczającą. Kolor ten ma otaczać twoją talię i wyciągać z niej starą energię.

Użycie światła księżycowego

Podobnie jak kryształy mogą być ładowane pod światłem księżyca, w równej mierze procesowi takiego ładowania może ulec twoja talia. Rekomenduje się ulokowanie swojej talii przy oknie w wieczór następnej pełni księżyca i danie sobie na wstrzymanie, aby niebo zrobiło swoje w trakcie nocy.

Wykorzystanie światła słonecznego

Jest coś rześkiego w byciu na słońcu i zaczerpnięciu rześkiego powietrza – karty tarota też to czują. Wzięcie swoich kart na zewnątrz i wachlowanie ich świeżym powietrzem potrafi zdziałać cuda, szczególnie jeśli czujesz, że nie możesz się odnaleźć w swoich odczytach.

Sól

Sól jest potężnym i bardzo dostępnym narzędziem do oczyszczania. Jeśli życzysz sobie oczyścić karty to można je umieścić w misce z solą morską na noc.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę