Dlaczego nie mam szczęścia w miłości ?

Ustawienie miejsca do spania

Jednym z najważniejszych grzechów w aranżacji to ustawienie łóżka w ten sposób, aby nogi były zwrócone do drzwi. To nie główna przyczyna, aby tak właśnie go nie rozmieszczać. Przesądy mówią, aby chlubić się długim i szczęśliwym życiem, wezgłowie powinno być zorientowane na południe.

Nieaktualny kalendarz

Nieaktualny kalendarz to porównywalny symbol pecha jak niedziałający zegar. Według przesądów zatrzymanie na danym dniu może rozpocząć szereg nieszczęść. Aby uchronić się przed pechem, lepiej pamiętaj o wyrywaniu przestarzałych kartek kalendarza.

Dlaczego nie mam szczęścia w miłości ?

Pęknięcia na lusterku

Według feng shui nie może być ułamane, odbarwione i uszkodzone. Należy je ciągle czyścić. Lepiej dodatkowo nie kłaść ich naprzeciwko łóżka. Funkcjonuje co więcej od bardzo dawna przesąd, że rozbite lustro to siedem lat nieszczęścia. Rysa na własnym odbiciu dodatkowo nie kojarzy się dobrze.

Pamiątki

Przedmioty, które otrzymaliśmy od ludzi, z którymi już nie nie mamy kontaktu, pokłóciliśmy się czy pożegnaliśmy się w nieprzychylnej atmosferze rozsądniej jest wyrzucić. Cała zła energia, jaka jest nagromadzona wewnątrz nich, potrafi przenieść się na nasze mieszkanie i na nas samych.

Bujany fotel

Zgodnie z irlandzkimi przesądami pusty bujany fotel zwabia siły nieczyste, które chętnie się w nich goszczą. Dlatego może lepiej nie posiadać takiego bujanego fotela niż kiedyś odczuwać strach.

kaktus w mieszkaniu

Osoby, które wierzą w przesądy, są zobowiązane sobie odpuścić posiadanie kaktusów. Feng shui twierdzi, że rośliny, które mają kolce (wszystkie oprócz róż) są przepełnione złą energią oraz pechem zatem ich właściciel powinien być uważny w tej kwestii. Osoby przesądne powinny oprócz kaktusów pozbyć się zwiędłych i wysuszonych kwiatów.

Źle przetrzymywana miotła

Należy nie zapominać, że jej odłożenie na miejsce odgrywa kluczową rolę. Po skończonym sprzątaniu miotła a właściwie jej włosie powinno być w pozycji każdorazowo do podłogi. Pozostawiona w przeciwnym kierunku przyniesie do mieszkania pecha i przepędzi miłość.

Pióra od pawia

Pawie pióra w mieszkaniu zwiastują trudności w życiu rodzinnym. Przesąd ten ma swoje podłożone w specyfice tego zwierzęcia. Paw jest wielce czujny, w możliwości niebezpieczeństwa podnosi hałaśliwy alarm. Z tego powodu przyjęło się, że paw może przewidzieć nadchodzącą śmierć. Być może stąd w niektórych z nas jest ukryty strach przed pawimi piórami.

Zepsute zegarki

Zegary zwłaszcza te pamiątkowe, rodzinne, wręczane dziedzicznie posiadają swój urok. Jednak jeśli się zepsują i nie możemy ich naprawić to lepiej pozbyć się ich z domu. Przesąd powiada, że zegar, który przestał tykać raptownie i niespodziewanie wyznacza godzinę nieszczęścia. Zgodnie z zasadą Feng shui niedziałające przyrządy, które odmierzają czas, potrafią zrobić sporo trudności.

Pamiątki z polowań

Wypchane zdechłe zwierzęta na ścianie to najczęstsza dekoracja w starych drewnianych domkach i nikt ich już nie pragnie posiadać na ścianach w swoich pięknych mieszkaniach. Oprócz prostych takich ludzkich niechęci do takich „ozdób” to dodatkowo przynoszą one najgorszy rodzaj pecha, związany ze śmiercią.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę