Dobra wróżka online. Jaka powinna być ?

Etyka

Skomponuj kodeks etyczny. Każda wróżka online musi go mieć. Może on zawierać na przykład: „Nie będę świadczyć usług osobom poniżej 18 roku życia” oraz „Nigdy nie będę dzielić się informacjami o klientach”. Trzymaj się tych reguł – to wygeneruje Ci sporo stałych klientów.

Ułatwiaj zamówienie wróżby z tarota

Musisz być pewna, że Twoje kwoty za wróżbę są zrozumiałe i że posiadasz banalny sposób na to, aby ludzie mogli zamawiać u Ciebie wróżby. Twoi klienci muszą również być świadomi co otrzymują za swoje pieniądze, więc powiedz im na co mogą liczyć za z góry ustaloną cenę.

Jeśli zabraknie Ci języka w gębie

Dobra wróżka online. Jaka powinna być ?

Jeśli w trakcie wróżenia online na żywo Twój umysł jest pusty, przytrzymaj kartę tak, aby klient był w stanie ją zobaczyć i postaw pytanie, co ona dla niego oznacza. Scharakteryzuj obraz, porozmawiaj o tym, co oznacza dana symbolika, a momentalnie ukierunkujesz się na właściwe tory. Zawsze możesz się ukazać swój uśmiech i przeprosić za utratę toku myślenia – zdarza się to od czasu do czasu nawet najlepszym wróżkom.

Nie zanudzaj klienta zbędnymi informacjami

Nie usiłuj eksponować całej swojej wiedzy. To niezmiernie kuszące, aby próbować pouczać klienta, dzieląc się z nim wszystkimi informacjami na temat karty. Bardzo często jest to o wiele za dużo i Twój biedny klient jest zdezorientowany. Twój klient jest naprawdę zainteresowany tylko tym, jak to się odnosi do niego i jego sytuacji. Często zdarza się tak, że mniej znaczy więcej.

Trzymaj się realistycznej wyceny wróżb

Kuszące jest obniżanie kwoty, aby uzyskać możliwość zarobku. Pomyśl, jak wiele pieniędzy potrzebujesz i patrząc na ten punkt odniesienia wyceniaj swoje rozkłady.

Bądź delikatna

Klienci są czuli i można spowodować nieodwracalne uszczerbki przez włożenie złego pomysłu do ich głów. Pielęgnuj przyjemny sposób bycia. Nigdy nie powiadamiaj klientki, że jej sytuacja to jej własna wina. Nigdy nie bądź niegrzeczna lub gwałtowna, jakkolwiek sfrustrowana możesz się czuć. Wróżby online, siłą rzeczy, są o krok od rzeczywistości, ale pamiętaj, że za ekranem chowa się realna istota ludzka. Zawsze traktuj ją taktownie, fachowo i z naturalnym współczuciem.

Rozkłady na osoby trzecie

Postaraj się nie robić rozkładów na osoby trzecie. Czyli, nie mów klientce, co myśli o niej jej chłopak. Można subtelnie naznaczyć jakie może być to uczucie, ale nic więcej. Nadmień, że możesz odczytywać karty tylko w jej imieniu i tylko z jej punktu widzenia. Twoja klientka będzie zachwycona pod względem Twoich reguł i będzie się czuła pewnie, że jej prywatne informacje są u Ciebie utajnione.

Odczyty pisemne

Jeśli wykonujesz pisemne wróżby e-mail sprawdź, że Twoje talenty edytorskie są zadowalające, by nie odstraszać klientów. Potrzebujesz świetnych umiejętności językowych i smykałki do przedstawiania myśli i wiadomości w sposób jasny i zwięzły.

Medium za pomocą którego wróżysz

Zdecyduj się na format swoich wróżb. Funkcjonuje wiele metod, na które można dostarczyć wróżbę w systemie zdalnym: e-mail, nagranie wideo, Skype, Facebook, komunikatory internetowe. Przeprowadź swoje badania i zobacz który format wróżb internetowych jest dla Ciebie najbardziej dogodny.

Zadbaj o dobry nastrój wśród Twoich klientów

Pozwól sobie na poczucie humoru. Klienci doceniają kogoś, kto jest w stanie ich odprężyć z krztyną humoru, ale nie pozwól, aby miało to miejsce zbyt często. Ta osoba posiada zmartwienie dotyczące swojego życia, w innym przypadku nie prosiłaby o rozkład, więc kiedy przyjdzie odpowiednia pora, aby być poważną, bądź poważna.

Dogodne terminy wróżenia

Jeśli rozszyfrowujesz karty w czasie faktycznym przez Skype, upewnij się, że uzgodniłaś czas odpowiedni jednakowo dla Ciebie, jak i dla Twojego klienta. Nie staraj się dostosować się do nich tylko po to, aby podlizać się klientowi – nie będziesz przecież rozkładała kart o 3 nad ranem…

Bądź Aniołem Tarota

Zrób doskonałą robotę, a wkrótce otrzymasz możliwość wykonania następnych zleceń. Klienci doceniają kogoś, kto się przygotowuje, aby pracować w pocie czoła. Kiedy wróżenie online dobiega końca, powiadom klienta, że jeśli ma wątpliwości będzie mógł dopytać. Oczywiście są tacy, którzy wykorzystują tę szansę, ale jest ich niezbyt dużo. Po zdobyciu odpowiedzi na kilka pytań uzupełniających możesz z uprzejmością poprosić ich o zlecenie dalszego odczytu.

Poznaj swoje karty na wylot

Na wstępnie należy używać tej samej talii dla wszystkich Twoich odczytów online. Skomponuj plik tekstowy z krótkim opisem każdej karty. Zbiera to odrobinę czasu, natomiast uprości Ci autentycznie zrozumieć znaczenie każdej karty. Kiedy już będziesz pewna siebie i swoich kart, pogłęb swoją wiedzę ucząc się podstawowej numerologii i podstaw astrologicznych. Nie rób nic na siłę, usiłując nauczyć się wszystkiego jednocześnie.

Minimalizuj przerwy

Jeśli rozszyfrowujesz tarota przy pomocy formy zdalnej na Skype, musisz zyskać pewność, że nie będzie żadnych przerw. Jeśli dzieci wracają ze szkoły lub pies zaczyna piszczeć, aby udać się z nim na spacer, jest w stanie to sprawić, że będziesz wyglądać nieprofesjonalnie. Jednocześnie, może to również sprawić, że będziesz wyglądać też zwyczajnie i ludzko, więc nie przejmuj się, jeśli wyniknie nieprzewidziana chwila oddechu. Jeśli jest to nagły przypadek, twój klient okaże się wyrozumiały i będziesz mogła przeorganizować rozmowę.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę