Jak odzyskać partnera ?

Pomyśl o tym, dlaczego związek się zakończył

Czy rozstaliście się kompromisowo i oboje przyznaliście, że to nie był ten czas? Czy był to trudny związek? Czy jedno z was zdradzało drugie? Nietrudno jest zapomnieć o przykrych aspektach, kiedy tęsknisz za byłym, ale zastanowienie się nad tym, z jakiego powodu zakończyliście związek, może pomóc Ci postawić się w bardziej racjonalnym stanie umysłu i zastanowić się, czy powrót do siebie jest doprawdy najlepszym rozwiązaniem.

Jak odzyskać partnera ?

Nie grzeb w przeszłości

Jednym z największych testów z powrotem do byłego jest odpuszczanie przeszłości. Chociaż nie należy zapominać, co się działo podczas pierwszego związku, istotne jest, aby nie pozwolić mu na naruszanie wznowionej relacji. Zamiast tego użyj tych wspomnień jako doświadczenia edukacyjnego, które pomoże Wam wyrobić się jako para i uniknąć kolejnego popełnienia tych samych błędów.

Rób to powolutku

I mam na myśli naprawdę ślimacze tempo. Ponowny związek na pełnej prędkości jest ekspresowym sposobem na wtórne zerwanie.

Zaadresuj zerwanie z byłym

Nim będzie można dać mu następną szansę, należy być szczerym w stosunku do siebie o tym, co się wydarzyło. Po tym wszystkim nie można zwyczajnie wrócić z powrotem do związku i udawać, że zerwanie nigdy się nie zdarzyło, racja? Podyskutujcie ze sobą o tym, co sobie przyswoiliście po waszym rozstaniu.

Postaw się w cudzych butach

Oto świetny sposób, aby zastanowić się, czy wracasz do ex z dobrych powodów: czy możesz sobie wyobrazić, że twój najlepszy przyjaciel robi to samo? Niekiedy twoje rozumowanie może być logiczne dla Ciebie, jednak nie dla innych. Wyobrażanie sobie siebie jako obiektywnej strony trzeciej może pomóc Ci ustalić, czy dokonujesz trafnego wyboru.

Pomyśl o tym, co tym razem będzie inne

Związek zepsuł się z jakiegoś powodu, więc co musi ulec zmianie, aby chciał działać ponownie? Czy musisz poprawić komunikację lub odbudować zaufanie? przeznacz jakiś czas na zastanowienie się, co się zmieni, gdy wrócisz do ex.

Mów co się dzieje Twojej rodzinie

Po zerwaniu pewnie wykrzyczałaś o swoim byłym parę rzeczy, które były… mniej niż pochlebne. Jeśli planujesz wrócić do byłego, ważne jest, aby podyskutować z przyjaciółmi i rodziną. Może są przeciwni lub boją się twojej decyzji, ale trzymanie tego w sekrecie sprowokuje tylko zgrzyty z najważniejszymi osobami w twoim życiu.

Okres testowy

Nie zakupiłabyś samochodu bez jazdy testowej, prawda? Może to nie jest najlepszy przykład, ale przesłanka jest priorytetowa. Nie wiesz na pewno, czy Twoje porozumienie będzie pomyślne, więc czemu nie dać mu najpierw jazdy próbnej? To daje Ci zapowiedź tego, co ma nastąpić i czy chcesz się dalej tego trzymać.

Przemyśl zanim się odezwiesz

przeanalizuj, co jest głównym powodem, dla którego zdecydowałaś, aby wrócić do byłego. Czy ni stąd, ni zowąd zdałaś sobie sprawę, co zmarnowałaś? Czy rzeczywiście wierzysz, że związek może być powtórnie ożywiony? A może po prostu czujesz się w jakimś stopniu zapomniana, a ex jest pierwszą osobą, która przychodzi ci na myśl? To zrozumiałe, że tęsknisz za nim (nawet jeśli wszystko skończyło w strasznie zły sposób), ale przekonaj się, że nie poddajesz się chęci powrotu zbyt szybko. Pomyśl o tym, dlaczego za nimi tęsknisz, a jeśli to dlatego, że szczerze chcesz powrotu do tego, co było, to może być to czas, aby zacząć działać.

Wiedz, kiedy nadszedł czas, aby się pożegnać

Niestety, zdarzają się sytuacje, kiedy dwoje ludzi po prostu nie jest sobie pisanych. Jeżeli utknęliście w błędnym kole tworzenia i zrywania na okrągło, może to być informacja, że wasza dwójka po prostu do siebie nie pasuje. Bądźcie szczerzy i realistyczni wobec siebie nawzajem, a jeśli nadszedł czas, aby darować sobie, zróbcie wszystko, co w waszej mocy, aby zrobić krok naprzód.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę