Jak powinien wyglądać kontakt z wróżką ?

Pierwsza wizyta nie daje wszystkich odpowiedzi

Pierwsza wizyta jest trudna. Jesteś zdenerwowana i masz dużo wymogów. Nie oczekuj natomiast, że pierwsza wizyta odpowie na wszystkie Twoje pytania lub powie Ci wszystko o Twoim życiu. Na tej samej zasadzie jak Ty jesteś rozdrażniona i starasz się szukać pomocy, tak samo wróżka wypruwa sobie żyły, by nadać sens wszystkim wibracjom i wizjom, które dostaje z twojej strony, aby dać Ci dokładne odczyty, które mają sens.

Zawsze możesz poprosić o wyjaśnienie

Jak powinien wyglądać kontakt z wróżką ?

Czy coś jest dla Ciebie nie do pojęcia? Twoja wróżka będzie szczęśliwa, w momencie gdy pozna Twoje pytania lub obawy. Twoja wróżka musi wyjaśnić w odczycie to, co nie jest dla Ciebie do końca zrozumiałe. Im mocniej będziesz się czuła zrelaksowana, tym dokładniejsze będą Twoje wibracje. I tym bardziej odczyty będą miały sens zarówno dla ciebie, jak i dla wróżki.

Sprawy osobiste

Wróżka musi połączyć się z tobą tak, żeby dała radę osiągnąć jaśniejsze i sensowniejsze odczyty w oparciu o Twoje wibracje. Nawet szanowana wróżka będzie musiała zadać Ci osobiste pytania i nakreślić Ci fragmenty tego, co zobaczyła lub uzyskała od Ciebie. Pamiętaj, że nawet wróżki są zmuszone rozumieć odczyty, które dostają.

Miła atmosfera

Wróżka wie, że ludzie, którzy zapisują się do niej z wizytą, są raczej rozdrażnieni i zakłopotani. Szczególnie ludzie, którzy odwiedzają wróżkę z nadzieją na rady dotyczące dylematu, przed którym stoją. Zawsze pielęgnują, aby ich goście czuli się lubiani. Dodatkowo po to, aby uzmysłowić im, jak dobrze zdają sobie sprawę, jak bardzo są zdenerwowani i aby pomóc im się uspokoić.

Konkretne pytania

Możesz iść do wróżki, aby pozyskać dane na temat konkretnych rzeczy. Na przykład, chcesz wiedzieć, czy osoba, z którą się zaprzyjaźniłaś, jest dla Ciebie właściwa lub czy jest to kariera, która jest dla Ciebie najlepsza. Określanie bezpośrednich pytań może być użyteczne zarówno dla Ciebie, jak i dla wróżki, dzięki czemu będzie ona wiedziała, na czym się skupić. Przeżycie udania się do wróżki, bez względu na to, czy jest to rozmowa online, czy także fizyczna wizyta, potrafi być przytłaczające. Czasami odczyty mogą nie posiadać dla Ciebie sensu w chwili spotkania. Ale znaczenia na pewno w krótkim czasie się rozwikłają. Nieustannie będą znaki, na które musimy zwrócić uwagę, które mają związek z twoim odczytem. Wróżka pokieruje cię, abyś poznała więcej o sobie i o tym, do czego jesteś zdolna, aby mieć lepszą kontrolę nad własnym życiem. Te odczyty pomogą Ci także zrozumieć, w jaki sposób Twoja przeszłość wpływa na Ciebie.

Zbytnie przywiązanie do osoby wróżącej

Zdarza się tak, że Ty i wróżka, u której byłaś nie do końca do siebie pasujecie. Jest to w całości normalne, nie powinnaś pozwolić, aby to zniechęciło Cię do poszukania kogoś innego. Na pewno nie znaczy to, że coś jest nie w porządku ani z tobą, ani z wróżką. Prawdopodobnie po prostu wasze energie nie okazały się zharmonizowane. Nie znaczy to, że nie będziesz czuła się dobrze w obecności innej wróżki.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę