Jak rozpoznać rzucenie uroku ?

Łamiące się amulety

Amulety noszone są po to, aby to one poniosły wszelakie szkody, a nie osoba lub dom, który ochraniają. Dlatego również, gdy amulet się psuje lub znika, oznacza to, że jego energia została wykorzystana. Wymień amulet na nowy i nigdy nie naprawiaj złamanego amuletu.

Ktoś Cię przeklina w snach

Szczególnie wiedźmy, które przeklinają, są rozgniewanymi ludźmi, którzy są skłonni do popełniania błędów. Z racji tego dodatkowo nie zacierają one wszystkich swoich tropów. Z tego powodu przeklęty cel jest w stanie zawzięcie widzieć go w swoich snach. To może być znak ostrzegawczy.

Zagubione fotografie

Istnieje opinia, że fotografie (przede wszystkim te starsze lub niecyfrowe) mają coś z twojej energii eterycznej. Są one w stanie rzeczywiście funkcjonować jako łącznik z fotografowaną osobą, zwierzęciem lub miejscem. Jest to używane jako punkt najważniejszy dla wielu rytuałów, jednakowo pozytywnych jak i złych. Z racji tego także zaginione zdjęcia z twojego pokoju lub mieszkania oznaczają, że ktoś jest w stanie je zdobyć, aby wziąć je do mrocznych rytuałów.

Jak rozpoznać rzucenie uroku ?

Dziwaczne zachowanie zwierząt

Głównie klątwa przyciąga jednostki o niskiej wibracji, które czają się wokół przeklętego celu. Z racji tego zwierzęta, które są bardziej wrażliwe na duchy lub energie, zachowują się niespodziewanie. Weźmy pod uwagę następujące przykłady: Ptaki – zazwyczaj kruki – latające dookoła twojego domu lub terytorium. Psy szczekające bez powodu. Przynajmniej takie masz odczucie… Mrówki (zwłaszcza czerwone) przejmują miejsce (w którym ich przedtem nie było). Obserwuj uważnie zachowanie zwierząt. Spróbuj rzucić zaklęcie oczyszczające lub oblać dom wodą święconą.

Dziwne znaki na domu

Wiedźmy są w stanie potrzebować „oznaczyć” twoje terytorium przy użyciu swoich nadprzyrodzonych znaków. Dostrzeżenie magicznych talizmanów nieznanego pochodzenia w twoim otoczeniu oznacza, że przebywała tam czarownica lub ktoś, kto podszywa się pod nią. Znak ten jest prawdopodobnie wyryty nożem (rytualnym sztyletem) lub narysowany magicznym tuszem. Niezależnie od „klątwy”, powiadom policję, jeśli uważasz, że powinnaś zgłosić wandalizm, który miał miejsce na twojej posesji. Pozbądź się upiornych symboli – usuń je. Po uprzątnięciu miejsca polej na nie wodę święconą.

Drzewa dziwnie się zachowują lub zdrowe rośliny domowe chorują

Jeśli zdrowe rośliny domowe więdną bez dokładnego powodu, najpierw powinieneś zobaczyć glebę.
Często złe czarownice „pod przykrywką” chcą zakopywać magiczne przedmioty w roślinach domowych. Rośliny domowe w łatwy sposób zapadają w chorobę, z uwagi na fakt nie mają dobrego sposobu na oczyszczenie swojej aury. To one w pierwszej kolejności zostają dotknięte chorobą. Zbadaj glebę i doniczkę. Jeżeli zostanie znaleziony magiczny lub niezidentyfikowany przedmiot lub płyn przygotuj się na oczyszczenie. Wyrzuć ten przedmiot. Skonsultuj się ze specjalistą, jeśli więcej roślin jest dotkniętych.

Doświadczanie przypadkowego bólu

Niekiedy atak magiczny czyli klątwa wstępuje w interakcję z twoją matrycą energetyczną, co ewentualnie możesz odczuwać jako ból. Ten ból jest w rzeczywistości sygnałem od twojej aury, że miało miejsce coś złego. Głównie jeśli ten ból nie da się porównać do czegoś, co jak do tej pory czułaś lub dotyka części twojego ciała, która jest w 100% sprawna. Każdy ból musi być na początek zbadany przez specjalistę medycznego. Obserwuj ból. Kiedy po raz pierwszy wystąpił? Czy wystąpił w czasie pełni księżyca? Sporządzaj notatki. Oczyszczaj i osłaniaj swoją aurę.

Napotykasz mroczne omeny

Zauważenie niebieskiego motyla jest omenem, że działa tu magia. O ile magia nie należy do ciebie, nie zapominaj, że możesz być zobligowana do czytania między wierszami. Wrony i sowy są w takiej samej mierze przyciągane przez magię, zarówno dobrą jak i negatywną. Jeśli sowa skrzeczy przed świtem lub kruk przypadkowo przekroczy twoją drogę to tak samo jest omen. Spostrzeżenie ciemnego żółtka jajka uznawane jest za mroczny omen czarnej magii. Jest to również sposób, aby poznać, czy jesteś przeklęta.

Straszne przedmioty w Twoim domostwie

Wiedźmy, które obierają cię za cel, muszą zyskać kontakt, aby sprawnie cię przekląć. Aby to zrobić, muszą zastosować kilka metod. Najczęstszym patentem czarownic jest strach. Strach jednoczy ludzi. Jeśli czujesz się przeklęty, to jest to jak samospełniająca się przepowiednia. Z psychologicznego punktu widzenia, gdy myślimy, że jesteśmy celem ataku, możemy zachowywać się jak przeklęci ludzie. Pójdź na komisariat, jeśli przypuszczasz, że ktoś zakradł się do twojego domu i zostawił coś przerażającego, aby cię dręczyć. Trzeba zgłosić każde ewentualne „włamanie”, jak również akt wandalizmu. Wyrzuć ten przerażający przedmiot. Uwaga: Za żadne skarby nie wywalaj przeklętego przedmiotu do jeziora.

Brakująca bielizna lub inne osobiste przedmioty

Bielizna lub odzież (zwłaszcza noszone) pozostawiają mocny ślad energetyczny. To samo tyczy się twoich niezwykle prywatnych rzeczy (przypuśćmy, że zegarka). Ta wasza gęsta energia może być użyta jako ogniwo w rytuałach, zarazem w pozytywnych jak i złych celach.

Niezidentyfikowane rozlane płyny na twoim progu lub w innym miejscu wokół lub na twoim terenie

Zdarza się tak, że czarownica jest w stanie użyć zaklętych eliksirów, aby rzucić urok na ciebie lub twoje terytorium. Aby to uczynić, ciecz musi zostać rozprowadzona dookoła Twojego mieszkania lub na twoim progu. Dostrzeżenie tego typu płynów wraz z żelaznymi gwoździami lub rozbitym szkłem może oznaczać, że ktoś usiłuje rzucić na ciebie klątwę.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę