Jak usunąć złą energię z domu ?

Podjęcie decyzji

Jednym z najważniejszych działań musi być przede wszystkim głębokie przekonanie o tym, że chcemy oczyścić atmosferę i energię jaka panuje dookoła nas. Zdecydowane i dobre nastawienie jest niezbędne. Tylko ono pozwoli uzyskać odpowiednią moc i siłę do zmiany swojego życia. Większa wiara i przeświadczenie o słuszności podejmowanych kroków jest równoznaczna z tym, że będziemy mocno chronieni.

Łono natury

Jak usunąć złą energię z domu ?

Ziemia, na której żyjemy ma wyjątkowe zdolności transformacji energii. Im częściej przebywasz na łonie natury, tym masz wyższą wibrację. Przyroda podnosi częstotliwość naszych wibracji; w ten sposób wspierasz dobrą aurę dookoła siebie. Inne korzyści to zmniejszenie stresu, poprawa nastroju, lepszy sen, zwiększona kreatywność i większa koncentracja.

Sól

Sól kuchenna może posłużyć nam do oczyszczania energii w mieszkaniu. Sól potrafi wchłaniać niekorzystną energię. Wystarczy, że do każdego kąta w pomieszczeniu wsypiesz niewielką ilość tej substancji. Pozostaw ją tam na dwie doby. A co dalej? Wystarczy, że ją usuniesz. Jeśli zaś chcesz aby to Twoja osoba została oczyszczona, dosyp soli do kąpieli w wannie, lub natrzyj się nią kiedy bierzesz prysznic.

Dźwięki

Dźwięk ma znakomite właściwości , które mogą pomóc w oczyszczaniu. Spróbuj przejść się po mieszkaniu i podzwonić dzwoneczkami w każdym pomieszczeniu i każdym kącie.

Wybaczanie

Każdy żal i gniew, które w sobie dusimy bardzo źle wpływają na naszą energię. To wielka blokada, która trzyma nas w ryzach i nie pozwala się wyzwolić. Sprawia nam ból każdego dnia od początku. Nie tylko sprawia, że nie mamy miejsca w życiu na ciekawe doświadczenia, to jeszcze nasze rozżalenie przyciąga do nas negatywne energie. Dlatego powinniśmy wybaczyć i wyciągnąć wnioski z lekcji, jaką dostaliśmy, zapamiętać jej przesłanie i pozwolić jej odejść.

Ogień i świece

Oczyszczające moce ognia są doceniane od wielu lat. Rzecz jasna, nie oznacza to, że musisz palić ognisko we własnym mieszkaniu. Wystarczy świeca. Zapalona świeca nie tylko pięknie się prezentuje i tworzy klimat we wnętrzu – to właśnie jej płomień sprawia, że możesz oczyścić dane pomieszczenie. Do takiego zabiegu najlepiej użyć świecy woskowej, ale równie dobrze możesz użyć w tym celu zwykłej białej świeczki, bądź świecy zapachowej.

Wietrzenie i sprzątanie

Brzmi jak coś oczywistego, mimo wszystko działa. Chaos oraz panujący dookoła nieporządek mogą skutecznie zaburzyć energię w konkretnym miejscu. Jeżeli ponadto nie przepływa przez nie świeże powietrze, praktycznie uniemożliwia to solidne oczyszczenie mieszkania. Dlatego, jeśli przygotowujesz się do domowego oczyszczania, Pierwszym, co zrobisz powinny być dokładne porządki. W znacznej części przypadków to właśnie domowe metody przywracania dobrej energii są w zupełności wystarczające, aby poprawić komfort naszego życia i pozbyć się negatywnego samopoczucia. W przypadku gdy będziemy oczyszczać nasze mieszkanie często, osiągniemy jeszcze lepsze efekty. Schowaj rozrzucone, walące się po domowych kątach rzeczy do szaf, czy też do szuflad. Zetrzyj zalegający kurz, poodkurzaj, umyj podłogę. Rzeczy, których od lat nie używasz – możesz wyrzucić. Dokładnie wywietrz mieszkanie, pozwalając słońcu oraz świeżemu powietrzu zajrzeć do Twojego domu.

Koty

To zwierzę potrafi naprawić energetykę w każdym domu, a robi to ponieważ ma zdolność przekształcania energii. Ludzie i koty to istoty w pewien sposób uzupełniające się. Kot lubi energie, które ludziom zwykle przeszkadzają i utrudniają funkcjonowanie i chętnie ja pochłania. Ale nie jest dla niego dobra energia, która jest pozytywna i korzystna dla człowieka. Nie przebywaj dłuższy czas w ulubionym miejscu odpoczynku kota. By się dobrze wysypiać, zobacz, które miejsce w domu jest tym wybranym przez kota i nie stawiaj tam łóżka. Spędzaj za to chętnie czas tam, gdzie Twój ulubieniec raczej rzadko ma zwyczaj przebywać.

Minerał oczyszczający

Kryształ górski to wyjątkowy minerał, który wchłania w siebie energię z otoczenia. Kamienie porozkładaj w różnych częściach domu – pod swoim łóżkiem, na biurku obok komputera, bądź przy stole, gdzie jadasz albo przyjmujesz gości.

Rośliny

Rośliny to jeden z najprostszych znanych nam filtrów złej energii. Pamiętaj, że to one produkują konieczną nam do życia substancję – tlen. Im go więcej w Twoim powietrzu, tym będziesz się czuć korzystniej, będziesz mieć więcej energii a Twoje zdolności poznawcze będą lepsze! Ponadto zwiększają wilgotność powietrza i niwelują substancje toksyczne.

Amulety

Amulety chronią przed negatywnymi siłami i złą energią, jaka nas otacza. Kamienie mają różne właściwości i działanie, niektóre z nich odbierają niekorzystną energię, która w nas jest, a inne odbijają ją i uniemożliwiają przedostanie się do naszej aury. Można dostać gotowy amulet sugerując się jego właściwościami lub przygotować swój własny, od podstaw. Kupując gotowy amulet dobrze jest wybrać taki, który zrobiony jest z kryształu górskiego, onyksu lub obsydianu. Amulet, który mamy ciągle przy sobie, powinno się czyścić w wodzie z solą lub obmywać pod kranem, przynajmniej raz w tygodniu.

Dobre afirmacje

Nie jest wystarczające, aby tylko oczyszczać się z negatywnych energii. Warto też dbać o swoje wysokie wibracje. Świetnym narzędziem jest stosowanie afirmacji, czyli pozytywnych twierdzeń w momencie, gdy tylko otwierasz rano oczy, odczuwasz silny stres lub lęk. Możesz wykorzystać afirmacje, jakie są już gotowe. Możesz także budować swoje własne afirmacje , które będą motywowały Cię i pomagały walczyć z tym, co trapi Cię każdego dnia. Będą dobre na początek dnia i do wykorzystywania ich w sytuacji, gdy zalewają cię negatywne myśli. Warto też nauczyć się słuchania, czy też śpiewania mantr, pojedynczych sylab lub ich zlepków o wysokich częstotliwościach.

Okadzanie pomieszczenia

Możesz użyć lawendy, białej szałwii, jałowca czy też santo. Samo działanie wydzielającego się dymu jest tutaj istotne, gdyż posiada on silne właściwości uwalniające od niekorzystnej energii. Wykonaj okrążenie po swoim domu i okadź wszystkie wybrane przez siebie miejsca. Jeśli uważasz, że tego potrzebujesz, możesz też oczyścić samą siebie.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę