Karta tarota 10 buław

Ogólna charakterystyka karty 10 buław

10 buław nazywana jest również 10 kijów lub 10 pałek. Człowieka przygniata bezmiar bolączek, niedogodności, nacisków i cierpienia. Przykre emocje oraz nieprzychylne koleje losu towarzyszą podczas realizowania zaplanowanego celu. Ścieżka do sukcesu zaczyna| niepokoić. Może zjawić się uczucie przeciążenia, wymęczenia organizmu. Zauważamy, iż tracimy wiarę i motywację do skończenia zadania. Często dociera do nas poczucie braku sensu. 10 pałek sugeruje, żeby przyjrzeć się własnym poczynaniom oraz ocenić swoje zachowanie. Może również chcieć nakierować uwagę na to, iż wzięliśmy na siebie za dużo obowiązków i nie jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom. 10 pałek pokazuje też na indywidualną bitwę z przeciwnościami losu. Dzieje się tak z własnego wyboru.

Karta tarota 10 buław

Karta tarota 10 buław jako karta dnia

Trzeba obrać tylko jeden sposób działania. Dlaczego? Większa ilość zapewne będzie dla nas zbytnio przygniatająca. 10 kijów wskazuje, że może zjawić się brak wiary we własne siły. Kłopoty mogą zdawać się tak ogromne, iż nie zdołamy ich pokonać.

Karta 10 buław: Kontakt

Na naszej drodze spotkamy osobę charakteryzującą się niepohamowaną ambicją, zdeterminowaną w podążaniu do perfekcjonizmu. Bardzo prawdopodobne, że będzie pracowała zarządzając ludźmi – kierownik, menedżer, nauczyciel na obozie. To człowiek, który trzyma pieczę nad innymi.

10 buław w miłości

Karta przestrzega przed nową relacją. Być może po jakimś okresie związek zacznie nam przeszkadzać? Niewykluczone także, że praca nad relacją będzie wymagała częstych, wymagających poświęceń. Na sam koniec okaże się, że wysiłek włożony w tworzenie szczęśliwego związku nie przyniesie pomyślnych rezultatów. Dalece prawdopodobny koniec związku, gdyż nie uda nam się go „utrzymać przy życiu”.

Karta 10 buław w sferze finansów

10 pałek wskazuje na to, że iż człowiek jest przeładowany pracą. Może oznaczać to znaczną ilość zadań do zrealizowania, niekończące się nadgodziny, wymagające projekty, krótki okres na realizację zobowiązania.

Przyszłe wydarzenia: 10 buław

Człowiek odczuwa, iż nie ma motywacji, jest przeładowany. Czuje brak możliwości rozpoczęcia akcji. Zbliża się ciężki okres. Karta radzi też, by chwilkę zrelaksować się, zregenerować siły. Zbliżają się istotne trudności, które mogą być dla nas zbyt trudnym wyzwaniem. Możliwe, że będzie trzeba poświęcić się w sposób fizyczny np. przeprowadzka bądź wysłuchiwać narzekań innej osoby, bo zdarzyła się tragedia w jej życiu.

Relacje oraz związki: 10 buław

10 buław pokazuje na trudności, które okażą się za bardzo ciężkie, by z nimi wygrać. Człowiek jest przemęczony ich ciężarem, ale mimo wszystko nie rezygnuje z relacji, ponieważ pragnie postąpić uczciwie w stosunku do partnera. Potrzebne jest wdrożenie naturalnej atmosfery, by związek miał możliwość utrzymać się.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę