Karta tarota 10 kielichów

Ogólna charakterystyka karty 10 kielichów

10 kielichów nazywana jest również 10 pucharów. Pokazuje osiągnięcie 100% satysfakcji. Nierzadko zapowiada udany związek, życie rodzinne. Jest obietnicą tego, że wszystko zmierza na właściwe tory, choć mogłoby się zdawać inaczej. Jednakże 10 pucharów może być też ostrzeżeniem. Jeżeli czujemy wrogość do osoby, o którą pytamy karty, oznacza to, iż wróżba też nie będzie pozytywna. Może okazać się, że nas oszuka lub też zdradzi. Czasami symbolizuje jedynie, że widzimy tę osobę w jasnych kolorach. Nie potrafimy dostrzec jaka ta osoba jest w głębi serca. Interpretacja 10 pucharów zależy od kart sąsiadujących. W otoczeniu negatywnych kart przesłanie nie będzie napawać nas optymizmem.

Karta tarota 10 kielichów

Przyszłe wydarzenia: 10 kielichów

Czekają sytuacje o pomyślnym przebiegu, w których uczestniczy rodzina. Ślub, chrzciny, komunia, urodzenie dziecka. Brak napięć i kłótni między członkami rodziny. Jeśli jednakże mamy długo złe relacje z rodziną, powyższe może odnosić się do najbliższych przyjaciół lub też lekkiego polepszenia się stosunków rodzinnych.

Karta tarota 10 kielichów jako karta dnia

Wszechświat obdarowuje nas tym, co najlepsze. Musimy w końcu zauważyć, iż nasze życie jest takie, jakie mogliśmy sobie wyśnić. Nie ma na co narzekać. Nie są konieczne żadne poprawki. Obecnie jesteśmy we właściwym miejscu. Wszystko jest doskonałe.

Relacje oraz związki: 10 kielichów

10 pucharów oznacza poprawienie się sfery emocjonalnej. Związek wypełni się pozytywnymi cechami takimi jak miłość, bliskość, ciepło, spełnienie, równość, partnerstwo, harmonia. Często wróży zawarcie małżeństwa bądź mieszkanie pod jednym dachem. To właściwy moment, aby zdecydować się na potomka!

Karta 10 kielichów w sferze finansów

Pomyślny znak dla finansów. Awanse bądź też inne nagrody, które przekładają się na zysk materialny. Dla prowadzących biznes oznacza rozszerzenie perspektyw – wprowadzenie nowości lub też działalność wielobranżową.

Karta 10 kielichów: Kontakt

Osoba, która stanie na naszej ścieżce będzie doceniała życie rodzinne. Więzy krwi grają bardzo dużą rolę w jej życiu. Sama zresztą lubi zapraszać oraz rozpieszczać odwiedzających. Tak samo, jak uwielbia gości w domu w takim samym stopniu lubi być gościem. Ma słabość do rozwlekłych, niekończących się wypowiedzi.

10 kielichów w miłości

Dla singli może symbolizować romans bądź też wejście w relację. W wypadku kiedy pytamy karty o konkretną osobę oraz o jej uczucia to karta niesie optymistyczne przesłanie. Chce, aby się ustatkować oraz założyć rodzinę. Marzy o relacji opierającej się na realnym uczuciu, równości i zgodności. To od nas zależy jednakże, jak sprawy się potoczą, ponieważ nic nie dzieje się samo. Związek wymaga nakładu pracy, aby był zadowalający!

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę