Karta tarota 10 mieczy

Ogólna charakterystyka karty 10 mieczy

10 mieczy symbolizuje moment, w którym upadliśmy na samo dno. Jest to wewnętrzna przegrana. Zdajemy sobie sprawę z powagi sytuacji, w której się znaleźliśmy. Gorzej już być nie może. Jest to koniec etapu w życiu. Fantazje dotyczące świata nie pokrywają się z rzeczywistością. Nie jest to jednakże karta mająca tylko negatywny wydźwięk. Pewna kwestia zbyt przygniatała nasze serce i wreszcie możemy się od tego uwolnić. Pozostawić to, co nas tak bardzo bolało za sobą. Przyszedł czas, by odrodzić się na nowo. To od nas zależy jaką drogę obierzemy. Tak jak dziecko musimy wypełnić się opiniami, światopoglądem, ideami. Rozpocząć wszystko od początku.

Karta tarota 10 mieczy

Przyszłe wydarzenia: 10 mieczy

Sporo smutnych chwil. Trudne uczucia takie jak rozpacz, żal, smutek, rozczarowanie przyjmą natężenie zbyt ciężkie do zniesienia. Spotkają nas raptowne tragedie, a nadmiar uczuć jest normalną konsekwencją.

Karta 10 mieczy: Kontakt

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce, będzie postępować lekkomyślnie. Rozsądek nie jest jej silną stroną. Zgoła odwrotnie często postępuje bez zastanowienia, dlatego spotykają ją rozliczne konsekwencje. Ponadto, niejednokrotnie podejmuje ryzyko.

Karta 10 mieczy w sferze finansów

W końcu przejrzymy na oczy sferę zawodową. Zauważymy, że nasze postrzeganie rzeczywistości było mylne. Możemy utracić pracę, na której nam niesamowicie zależało. Jest to dla nas praca marzeń, czyli jest to ciężki moment. W sferze finansów nadciągają rozliczne straty.

Relacje oraz związki: 10 mieczy

Bolesne chwile. Rozstanie z toksycznym partnerem, gwałtowne opuszczenie przez partnera, wypalenie się uczucia albo przejrzenie na oczy, jakim związek był naprawdę. Należy spodziewać się odwołania zaręczyn, przekreślenia wspólnego czasu. Wygląda to tak, jak gdyby partner zdecydował się bez oporów przekreślić związek i zapomnieć o uczuciu, które kiedyś łączyło.

Karta tarota 10 mieczy jako karta dnia

10 mieczy sugeruje, by zapomnieć o przeszłości. Trzeba poszukać sposobów, aby załagodzić ból. W tarocie 10 pokazuje zakończenie pewnego etapu i początek czegoś nowego. Karta może wskazywać także na bezsensowną bitwę. Powinniśmy przyznać się do przegranej i przestać się miotać. Dalsza kontynuacja walki nie ma sensu.

10 mieczy w miłości

10 mieczy nie jest pomyślną kartą w sferze emocji. Często przepowiada koniec związku lub raptowne zakończenie znajomości. Warto jednak pamiętać, że przykre momenty są także nowymi, wartościowymi doświadczeniami. Warto z nich wyciągać wnioski i zdać sobie sprawę z tego, czego oczekujemy w związku oraz czego powinniśmy unikać, żeby był zadowalający. Dzięki cierpieniu odkrywamy i rozumiemy siebie.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę