Karta tarota 10 monet

Ogólna charakterystyka karty 10 monet

10 monet nazywana jest też 10 denarów. Uosabia człowieka, który jest spełniony w pełni. Jego wszystkie pragnienia, plany i aspiracje zostały zrealizowane. Znakomicie nam się wiedzie, a gotówka nie jest już powodem do trosk. Wręcz odwrotnie. Nastał czas, w którym nic nam nie brakuje. Doceniamy środowisko, które nas otacza i upajamy się z pozoru nudną codziennością. Zauważamy niewielkie nuty smakowe, cieszymy się ze spotkań towarzyskich – tym co jest codziennością dla zwyczajnej osoby. 10 monet wskazuje pomyślność we wszelakich obszarach życia.

Karta tarota 10 monet

Przyszłe wydarzenia: 10 monet

Nadciągają 2 rodzaje zdarzeń – rodzinne i te związane z finansami. Imprezy rodzinne takie jak komunia, urodziny, ślub to momenty, które ukazuje dziesiątka denarów. Aczkolwiek prawdopodobne jest jeszcze uzyskanie spadku bądź inwestycje, które okażą się strzałem w dziesiątkę.

Karta 10 monet: Kontakt

Osoba, która stanie na naszej ścieżce będzie emanowała pragnieniem i możliwościami stworzenia ciepła rodzinnego. Pragnie, żeby wszyscy członkowie czuli się naturalnie. Pragnie, aby w domu zagościła miłość i tolerancja. Może także okazywać cechy nadopiekuńczości, co odzwierciedla się zbyt dużą troską bądź też poświęceniem dla dzieci.

Relacje oraz związki: 10 monet

10 monet mówi, że relacja bazować będzie na rodzinnych aspektach. Możemy liczyć na pomoc ze strony rodziny, osiągniemy bezpieczeństwo materialne. Może zdarzyć się wielodzietność ze strony partnera. Rodzina stanowi priorytet, jest zgoła sensem życia. Co ciekawe los przyniesie powodzenie i pozytywne chwile dla związku. To dobry etap na postaranie się o dzieci. Karta przewiduje powiększenie się rodziny.

Karta tarota 10 monet jako karta dnia

10 denarów prosi, by człowiek zauważył dary od losu oraz był wdzięczny za szanse, które napotyka na swojej ścieżce. Powinno się uwierzyć, że jesteśmy tego warci, a wówczas wszechświat zrewanżuje się za naszą silną wiarę.
Im intensywniej o czymś fantazjujemy, im silniej w to wierzymy – tym większe prawdopodobieństwo, iż będzie to nam ofiarowane. Tak działa prawo przyciągania.

10 monet w miłości

Single mogą liczyć na stworzenie udanego związku. Spotkamy osobę, która będzie miała wszystkie albo pewne z tych cech: bogactwo, chęć stworzenia rodziny (częstokroć dużej), pragnienie zapewnienia bezpieczeństwa finansowego oraz pragnienie kierowania się wartościami rodzinnymi.

Karta 10 monet w sferze finansów

Pomyślny okres. Finanse uzyskają solidny fundament. Stała praca w wielkiej, dobrze prosperującej firmie, pomoc ze strony zamożnej rodziny, zwrot inwestycji lub zainwestowanie w coś, co okaże się niezwykle lukratywne.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę