Karta tarota 2 buław

Ogólna charakterystyka karty 2 buław

Karta 2 buław (2 kijów) w tarocie pokazuje niepewnego człowieka. Zdaje on sobie sprawę, że dostępne są dwie drogi, przez co jest niezdecydowany i waha się przed rozpoczęciem dowolnej koncepcji. Pojawia się świadomość, iż przyszedł czas ważnych zmian. Możemy wprost czuć się przyciśnięci do muru. Presja podjęcia wyboru będzie trudna, wręcz przygniatająca. Rozterki jednak są tak silne, że skutecznie uniemożliwiają mu wprowadzenie tych zmian. Karta pokazuje również strach przed przykrymi skutkami po wykonaniu nawet drobnego ruchu. Z tego powodu osoba znajdująca się w wibracji 2 buław woli, żeby wszystko zostało „po staremu”.

Karta tarota 2 buław

Relacje oraz związki: 2 buław

Brak przekonania w to, iż aktualny partner to dobry wybór. Nadciągające wątpliwości oraz wahania dotyczące relacji. Będziemy zastanawiać się, czy z całą pewnością jesteśmy szczęśliwi i niezagrożeni z tym człowiekiem. Rozbieżności w osobowości zaczną się zdawać ogromne i w zasadzie nie do przeskoczenia. Być może oddalił się i odczuwamy uczuciowy dystans? Jednym słowem – niepewność. Jest to nauka cierpliwości.

Karta 2 buław: Kontakt

Ktoś obserwuje i myśli o nas. Zazwyczaj jest to osoba płci przeciwnej. Istotna dla nas, lecz nie znajduje się w niedalekiej odległości. Może to być sąsiad, członek rodziny albo przyjaciel mieszkający w oddali.

Karta tarota 2 buław jako karta dnia

Wątpliwości będą towarzyszyć przez większą część dnia. Nie należy jednak dzisiaj podejmować żadnych decyzji. Niezależnie od wyboru będzie on doprowadzał do braku satysfakcji. W tym dniu karta doradza, by powstrzymać się od jakichkolwiek decyzji. Najlepiej przełożyć to na inny dzień, kiedy to oddziałuje pozytywniejsza energia w sferze zmian. Należy oczyścić umysł z plączących się pytań.

Przyszłe wydarzenia: 2 buław

Zastój i oczekiwania. Z wiarą czekamy na potoczenie się wydarzeń. Wyczekujemy wprost cudu. Chcemy, żeby wszystko „działo się samo”. Karta zachęca aczkolwiek, aby odbierać, być spostrzegawczym i przetwarzać wszystko, co dzieje się wokoło. Istnieje możliwość, że będzie to ważne w sprawie, o którą zapytujemy.

2 buław w miłości

Przypuszczalnie osoba znajdująca się pod wpływem 2 buław nie odważy się na zawarcie relacji. Co interesujące można jednakże zaobserwować zainteresowanie. Wszystko zakończy się aczkolwiek na obustronnej obserwacji. Niełatwo jednoznacznie odpowiedzieć czy podobamy się tej osobie. Pomimo tego, iż przyciągnęliśmy jej zainteresowanie, to nie podejmuje żadnych działań. Być może boi się, jak znajomość ewoluuje? Bierność obecna jest po obu stronach. Karta może także oznaczać, że znajdziemy się pod negatywnym oddziaływaniem tej osoby. Zalecana jest rozwaga.

Karta 2 buław w sferze finansów

Mogą uwidocznić się kłopoty finansowe, jednak będą one miały niezbyt długi wymiar. 2 kijów może reprezentować pomyślność, do której doszliśmy dzięki ogromnemu poświęceniu. Może towarzyszyć poczucie zobojętniania do obecnej pracy.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę