Karta tarota 2 kielichów

Ogólna charakterystyka karty 2 kielichów

2 kielichów nazywana jest także 2 pucharów. Oznacza początek znajomości. Drugą osobę trzeba traktować jednakowo. Trzeba zastanowić się jak byśmy chcieli, by z nami postępowano i wówczas wprowadzić to zamierzenie w życie. Z drugiej strony otrzymujemy przestrogę – nie należy patrzeć na świat przez różowe okulary. Pamiętajmy, iż mamy do czynienia zaledwie z człowiekiem, a nie siłą wyższą. Dlatego nie możemy przypisać takich cech żadnemu człowiekowi. Każdy z nas ma jakąś mroczną, gorszą stronę (cechę). Dobrą stroną 2 kielichów jest to, iż ukazuje relacje przyjacielskie. Prawa obowiązujące strony są takie same. Ponadto, obydwie strony w takim samym stopniu chcą spójności, zaangażowania, zrozumienia oraz bezpośredniości.

Karta tarota 2 kielichów

2 kielichów w miłości

2 pucharów wskazuje, iż jest prawdopodobieństwo zawarcia romantycznego, głębokiego związku. Kluczem do sukcesu jest wyrozumiałość, zgodność w formie kompromisów oraz niekoncentrowanie się na przywarach. To wszystko, co powinno się wykonać, by zmienić zafascynowanie (zauroczenie) w dojrzałą, satysfakcjonującą relację.

Karta tarota 2 kielichów jako karta dnia

Karta prosi, abyśmy nauczyli się wydobywać zadowolenie z przychylności, jaką jest uczciwe traktowanie przez obie strony. To prezent, ponieważ niełatwo natrafić na człowieka nie oceniającego, niewywyższającego się, troskliwego oraz tolerancyjnego. Większość ludzi pragnie górować nad innymi.

Karta 2 kielichów w sferze finansów

Pomyślny czas w sferze finansów. Czekają nas pomyślne warunki umowy, zadowolenie z pracy, wsparcie w ciężkich momentach przez współpracowników oraz udana współpraca. Co ciekawe 2 pucharów oznacza pracę we dwójkę, dlatego może zdarzyć się szansa do założenia biznesu z partnerem lub zatrudnienie w tej samej firmie.

Relacje oraz związki: 2 kielichów

Wiele przyjemnych momentów. Możemy oczekiwać zaręczyn/ślubu oraz innych romantycznych okoliczności. Odczujemy obopólne dopełnianie się i nabierzemy przekonania co do uczuć względem partnera. Nie pierwszy i nie ostatni raz partner nas czymś zachwyci.

Przyszłe wydarzenia: 2 kielichów

Zgoda w kontaktach z innymi. Jeżeli do dzisiaj odczuwaliśmy niechęć lub nienawiść, to właśnie teraz nadejdzie chwila przebaczenia. Konflikty zostawimy daleko za sobą i znajdziemy metodę na kompromis z drugą osobą. Prawdopodobne ustępstwa i znalezienie pomyślnego rozwiązania, na które chętnie przystaną obie strony.

Karta 2 kielichów: Kontakt

Osoba, która pojawi się na naszej drodze będzie cechowała się nadopiekuńczością. Ceni sobie dobro drugiego człowieka. Jest godna zaufania, spokojna oraz komunikatywna. Może pracować w zawodzie, który wymaga pomocy drugiemu człowiekowi np. wolontariusz bądź pielęgniarka.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę