Karta tarota 2 mieczy

Ogólna charakterystyka karty 2 mieczy

2 mieczy symbolizuje człowieka, który wpadł na interesujący pomysł i ma 2 możliwości do wyboru. Karta często mówi o tym, że racjonalne nastawienie do nowej idei skutkuje jej kapitulacją. Zbyt duży okres przeznaczony na rozterki, analizę, zastanawianie się też nie jest zalecany, ponieważ może skutkować stratą okazji na to, by koncepcję wprowadzić w życie. Sytuacja przybiera formę układanki, której elementy nie pasują do siebie, a my nie możemy dojrzeć, dlaczego tak jest. Próbujemy ze wszystkich sił ułożyć całość. Jednak nadal postrzegamy niezgodność. 2 mieczy pokazuje lęk, wahanie, kłopoty emocjonalne. Z tego powodu pojawia się mocna potrzeba przeanalizowania sytuacji wyłącznie za pomocą racjonalnego umysłu niedotkniętego uczuciami. Problemy mogą nas przerosnąć, więc karta uczula na to, żeby nie uciekać przed kłopotami.

Karta tarota 2 mieczy

Karta tarota 2 mieczy jako karta dnia

Najlepiej kierować się obiektywizmem. Spokój wewnętrzny to coś, czego aktualnie najbardziej potrzebujemy. Dzisiaj należy postawić na wypoczynek, gdyż emocje, niesłabnące rozterki oraz skryte lęki są złym sprzymierzeńcem w podejmowaniu decyzji lub analizowaniu.

Relacje oraz związki: 2 mieczy

Przyszedł okres na podejmowanie niełatwych decyzji. Co najmniej jedno z partnerów cechuje pasywność, wahanie i uczucia przesiąknięte zimnem. Możemy nie czuć bliskości. Odnosić wrażenie, iż nic nie łączy nas z partnerem. Można mieszkać pod jednym dachem a w rzeczywistości żyć osobno. Co często symbolizuje 2 mieczy.

Karta 2 mieczy: Kontakt

Osoba, która stanie na naszej ścieżce, będzie pełna wahań. Zazwyczaj staje z boku. Nie lubi zwracać na siebie uwagi oraz sprawia wrażenie osoby pozbawionej uczuć. Nie uzewnętrznia się zbytnio, dlatego może być ciężko do niej dotrzeć.

Przyszłe wydarzenia: 2 mieczy

2 mieczy to naprawdę niełatwy okres. Przeważają w nim przemyślenia i brak zdecydowania. Sytuacja będzie wymagała od nas podjęcia postanowień. W tym samym czasie dostępnych jest kilka wariantów, co nie ułatwia rozwiązania trudności. Nie muszą być to sprawy dużej wagi, jednak możemy wewnętrznie odczuwać, iż robimy coś wbrew własnej woli bądź odczuwać sprzeczne emocje.

2 mieczy w miłości

Obiekt zainteresowania nie jest do nas pozytywnie nastawiony. Miotają nim lęki, a w głowie tworzą się pesymistyczne scenariusze. Oczywiście przyczyniamy się do bólu tej osoby tylko w jej głowie. Niestety udowodniając jej, iż mamy dobre serce nic nie osiągniemy. Nie da się zdobyć zaufania niedowierzającego człowieka.

Karta 2 mieczy w sferze finansów

2 mieczy pokazuje, że nie jest to szczęśliwy czas dla strefy zawodowej. Mogą pojawić się problemy ze znalezieniem pracy. Dla osób posiadających własną działalność mogą pojawić się kłopoty, które będą wymagały wprowadzenia w życie niełatwych postanowień. Karta tak samo wielokrotnie wskazuje na bierność w strefie materialnej.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę