Karta tarota 2 monet

Ogólna charakterystyka karty 2 monet

2 monet nazywana jest też 2 denary. Karta pokazuje, że silnie utrwalone wzorce stosowane są, by pozyskiwać z nich osobiste korzyści. Człowiek nie może się skupić, ponieważ wziął na swoje barki dużo zadań do zrealizowania. Chciałby zająć się nimi w tym samym czasie. Nie może ujrzeć co dzieje się w jego środowisku. To ukazuje, jak bardzo skupiony jest na wykonaniu kilku zamierzeń. 2 monet chce zwrócić naszą uwagę, iż jedynym wyznacznikiem naszych umiejętności są wyzwania. Tylko one są w stanie pokazać, ile w rzeczywistości jesteśmy w stanie zrobić. Karta przypomina o mocy drzemiącej w człowieku. W najbliższym czasie czeka nas dokonywanie wyborów. Człowiek nie zdaje sobie sprawy, który plan jest ważny. Idealnym sposobem, by odpowiedzieć na to zapytanie, jest wykorzystanie czasu do przemyśleń. Przemiany są niezbędne.

Karta tarota 2 monet

Relacje oraz związki: 2 monet

Wahanie i 2 opcje do wyboru. Często należy podjąć jakąś decyzję. Może symbolizować żonę oraz kochankę. Obie mogą być równie dobre i z trudem przychodzi rezygnacja z jednej. Karta doradza, iż musimy otworzyć się oraz zaakceptować zmiany lub też wyzbyć się niedomówień w relacji.

2 monet w miłości

2 denarów odnosi się w kontekście żonglowania uczuciami. Osoba, z którą się spotkamy, może mieć wątpliwości czy jesteśmy odpowiednim przedmiotem uczuć. Możliwe jest to, że w tym samym czasie widuje się z kilkoma osobami i nie wie kogo wybrać. Wreszcie może chodzić jedynie o to, iż nie domknęła poprzedniego rozdziału uczuciowego i nie potrafi zacząć nowego etapu.

Karta 2 monet: Kontakt

Osoba, która stanie nam na ścieżce będzie wyróżniała się brakiem czasu. Powie nam, że zastanawia się nad ważną kwestią. Może też poprosić nas o poradę, bo próbuje rozwikłać kłopot. Poznamy ją po poważnym podejściu do finansów, beztrosce i chwiejności.

Karta 2 monet w sferze finansów

Pojawią się trudności. Spora możliwość na kłopoty pieniężne w postaci zaciągniętych kredytów lub sporych wydatków, braku oszczędności lub tendencje do marnotrawienia pieniędzy. W przestrzeni zawodowej dopadną nas wątpliwości. Tak samo, jak 2 monety, pojawią się dwie różne możliwości. Ukaże się to np. w postaci telefonu informującego o zaproszeniu na rozmowę kwalifikacyjną. Oczywiście będą to 2 równie dobrze działające firmy. Trudny wybór.

Karta tarota 2 monet jako karta dnia

2 monet sugeruje, że należy podążać za intuicją. Zamiast roztrząsać, co jest lepsze, powinniśmy słuchać głosu serca. On nas odpowiednio pokieruje. Nie należy kierować się rozumem. Dzisiaj mogą pojawić się huśtawki nastroju.

Przyszłe wydarzenia: 2 monet

Wystąpią sytuacje, które wymuszą obowiązek dokonania wyboru. Ukażą się 2 możliwości. Może to być przeprowadzka na wieś lub do miasta, zmiana posady na umysłową lub też fizyczną, ultimatum postawione przez najbliższych np. pomoc materialna w zamian za prace porządkowe.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę