Karta tarota 3 buław

Ogólna charakterystyka karty 3 buław

Karta 3 buław nazywana często inaczej 3 kijów lub 3 pałek symbolizuje czekanie na efekty wdrożonych zmian w życie. Niestety nie jesteśmy w stanie odmienić już biegu wydarzeń. Człowiek musi dostrzec początkowe pozytywne skutki. Dopiero wówczas będzie w stanie kontynuować dzieło, podejmując następny krok. 3 kijów ma ogromne znaczenie w naszym życiu, gdyż potwierdza, że przeszłość pozostawiliśmy za sobą i w końcu jest się w stanie skupić się na przyszłości. Zachęca nas, że dokonaliśmy trafnej decyzji, obierając obecną ścieżkę, tym samym zatrzaskując na zawsze przeszłość. Od dzisiaj towarzyszyć będzie jasny, trzeźwy umysł. Czarno na białym – będziemy widzieć świat taki jakim jest faktycznie. Niczym oświeceni.

Karta tarota 3 buław

Karta 3 buław w sferze finansów

Nadszedł czas pracy wykonywanej na wysokich obrotach. Jednakże odpowiednie zaangażowanie zapewni także doskonałe rezultaty. Jest szansa na awans. Naturalnie jedynie wtedy gdy bez zarzutu na niego zapracujemy! Obecnie nie ma miejsca na marnowanie czasu w firmie.

Karta 3 buław: Kontakt

Osoba, którą napotkamy na naszej ścieżce, będzie prawdomówna oraz wiarygodna. Może mówić bez długiego zastanawiania się z tego powodu, że mówi wprost to, co aktualnie przechodzi jej przez myśl.

Relacje oraz związki: 3 buław

Pogłębienie związku. Generalny rozwój relacji. Może oznaczać to, że jeden z partnerów chce większego oddania, czułości. Jeśli zaś układa się beznadziejnie, to 3 buław pomaga zrozumieć, że rozstanie nie jest końcem świata. Zaakceptowanie faktu, że wspólne życie czasem musi się skończyć, będzie o wiele prostsze.

3 buław w miłości

Należy wreszcie zapomnieć to, co nie skończyło się dobrze oraz wreszcie otworzyć się na nową relację. Przeczuwamy wewnętrznie, że jesteśmy gotowi rozpocząć nowy rozdział. Jest pewna osoba, której od jakiegoś czasu się podobamy. Przypuszczalnie podjęła już decyzję i w niedalekim czasie spróbuje wkroczyć do naszego życia. 3 pałek oznacza zmiany w sferze miłosnej, co może oznaczać nową relację. Trzeba dać szansę tej osobie i nie zamykać się w twardej skorupie.

Karta tarota 3 buław jako karta dnia

3 pałek to korzystna karta. Wskazuje, że sami tworzymy ograniczenia. Trzeba uwierzyć, że wszystko jest możliwe. Wykorzystać ukryte talenty. Teraz jest perfekcyjny czas na to, aby rozpocząć działać, gdyż karta zdradza, iż zadanie da pomyślny, przewidziany efekt.

Przyszłe wydarzenia: 3 buław

Działania spowodują oczekiwany efekt. Pojawi się chęć zmian w różnych dziedzinach. To dobrze, ponieważ 3 buław reprezentuje nie tylko osiągnięcia, ale także korzystne okoliczności w realizacji dążeń.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę