Karta tarota 3 kielichów

Ogólna charakterystyka karty 3 kielichów

3 kielichów nazywana jest także 3 pucharów. To okres zabawy, świętowania, relaksu. Wskazuje, że człowiek powinien cieszyć się z życia. Zapomnieć o kłopotach i skończyć się zamartwiać. Przeznaczyć czas na spotkania z bliskimi przyjaciółmi. Nadciągnęła okazja na to, aby zepchnąć na bok codzienne problemy. Optymizm oraz tryskająca pozytywna energia. Życie towarzyskie na nowo się odrodzi, a okazji do przyjęć będzie aż za dużo. Ślub, zaręczyny, urodziny, narodziny dziecka to możliwe zdarzenia w najbliższym okresie. Karta czasem wskazuje, że człowiek próbuje schować cierpienie oraz przygnębienie za maską serdecznego uśmiechu. Jest aktorem, który udaje, że jest szczęśliwy i zadowolony z życia.

Karta tarota 3 kielichów

Karta 3 kielichów w sferze finansów

Aktualne starania mogą zaprocentować w przyszłości. Generalnie pozytywny czas w sferze zawodowej. Znajdzie się dużo okazji do imprez firmowych albo urlopów. Możliwość premii, darmowa pomoc ze strony Państwa w realizacji przedsięwzięcia.

3 kielichów w miłości

Duża możliwość na odwzajemnione uczucie. Osoba ta będzie nas zachwycała. 3 kielichów jednak oznacza chwilowe, namiętne romanse z tego powodu nie ma co żywić nadziei na ustatkowanie się. Nie należy wciągać się w tę relację pod względem uczuciowym, gdyż zakończy się jedynie na gorących chwilach bez zobowiązań. Ponadto, osoba ta może w tym samym czasie mieć wielu partnerów.

Karta tarota 3 kielichów jako karta dnia

3 kielichów każe nam nie zapominać o zabawie. Trzeba znaleźć czas na rozrywkę, śmiech oraz optymizm. Nie wolno żyć samymi obowiązkami, gdyż człowiek jest wówczas „martwy”. Trzeba podjąć działania, które napełniają optymizmem i odnaleźć ludzi emanujących pozytywną energią. Nauczmy się w końcu cieszyć życiem!

Przyszłe wydarzenia: 3 kielichów

Zakończymy wyjątkowo ciężki etap w życiu. W zamian za to rozpocznie się nowy, pozytywny okres. Znalezienie rozwiązania problemów, kompromisy, docenianie obecności innych. Radosne momenty i udany czas spędzony w gronie najbliższych. Imprezy okolicznościowe typu chrzest, komunia, ślub, urodziny.

Karta 3 kielichów: Kontakt

Osoba, która pojawi się na naszej drodze, będzie ubóstwiać imprezy. Może być duszą towarzystwa, gdyż nie brakuje jej uroku osobistego. Co więcej potrafi się wypowiadać, a ludzie po prostu pragną jej słuchać. Bezustannie zadowolona i uśmiechnięta. Wielokrotnie jest autorytetem.

Relacje oraz związki: 3 kielichów

3 kielichów opowiada o tym, że nie tylko partnerzy są obecni w tym związku. Osoby trzecie także oddziałują na tę relację. W pozytywnym kontekście nierzadko oznacza wspólne chwile z rodziną, dobre kontakty z teściami. Wiele okazji do imprez rodzinnych. Obecność rodziny. W negatywnym aspekcie może znaczyć, że trafi się osoba 3, z którą partner będzie nas zdradzać lub też zaledwie zaproponuje nam trójkąt w sypialni.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę