Karta tarota 3 mieczy

Ogólna charakterystyka karty 3 mieczy

3 mieczy najczęściej pokazuje dotkliwe zderzenie z rzeczywistością. Aktualna sytuacja ni jak ma się do naszych pragnień, oczekiwań. Czujemy niedosyt lub wręcz rozgoryczenie losem. Wszystko, co nas otacza działa bez naszej ingerencji. Jesteśmy całkowicie skazani na plany zaprojektowane przez los i jedyne co możemy uczynić to błagać go o wielkoduszność. Karta równie dobrze może znaczyć, iż nie tak wyobrażaliśmy sobie rzeczywistość. Założyliśmy niewłaściwe wnioski, a wszechświat zdecydował odsłonić przed nami okrutną prawdę. Jest jeszcze inne znaczenie 3 mieczy-obawy, które towarzyszyły nam od długiego czasu, okazały się słuszne i wywołają porażkę w danej sprawie.

Karta tarota 3 mieczy

Karta tarota 3 mieczy jako karta dnia

3 mieczy mówi o potędze wybaczenia. Trzeba nauczyć się tej umiejętności, gdyż wzburzenie, gniew oraz gorycz wywiera na nas za silny wpływ. Nieustanne odczuwanie urazy nie służy do odbudowywania oraz tworzenia zdrowych relacji z innymi. Dlatego warto odpuścić. Zrozumieć, że nikt nie jest perfekcyjny (my także), nie jest prosto. Jest to jednakże klucz do zdrowia psychicznego i wolnego serca.

Relacje oraz związki: 3 mieczy

Jest do bardzo zła wróżba dla par. Karta często pokazuje moment, który stał się nie do zniesienia. Nie jest już osiągalne naprawienie tej relacji. Być może pojawiła się zdrada lub też kłamstwo. Z drugiej strony prawdomówność także może być powodem do bólu. Zakończenie tej miłości jest bardzo prawdopodobnym skutkiem.

Karta 3 mieczy: Kontakt

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce, będzie pogrążona w żalu. Przeżyje kilka wyjątkowo bolesnych sytuacji. Nie będzie to dla niej łatwy czas. Stale będzie przeżywać sprawę. Pojawi się desperacja, cierpienie, ból, smutek, rozczarowanie. Jej negatywne emocje mogą na nas wpływać.

Przyszłe wydarzenia: 3 mieczy

Nadchodzi wiele trudnych momentów. 3 mieczy wskazuje na szereg rozczarowań w postaci skończenia relacji bądź przyjaźni, końca znaczącego okresu w życiu, utraty pracy. Możemy czuć, iż życie nas przerasta, stało się zbytnio męczące. Karta może oznaczać, iż sytuacja zrobiła się na tyle poważna, że należy zreperować ją niemal natychmiastowo.

3 mieczy w miłości

Rozrywający, potworny ból w sercu jest tak silny, że trudno jest nam otworzyć się przed nową osobą. Obdarzenie zaufaniem nie jest łatwe po traumatycznych przeżyciach takich jak zdrada lub też kłamstwo. 3 mieczy oznacza również niespełnione oczekiwania i zderzenie z rzeczywistością. Ktoś postąpił inaczej, aniżeli byśmy tego pragnęli.

Karta 3 mieczy w sferze finansów

Niedobry czas. Karta może objawić się zwolnieniem z pracy, brakiem szansy znalezienia posady, degradacją. Często wskazuje na porażkę także w sferze finansów. Uzewnętrznić to się może na kilka sposobów-brak możliwości sprzedaży wartościowego przedmiotu lub też przegranie negocjacji w biznesie.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę