Karta tarota 3 monet

Ogólna charakterystyka karty 3 monet

3 monet nazywana jest też 3 denarów. Pokazuje proces twórczy oraz wskazuje człowieka oddającego siebie całego w momencie wykonywania pracy. Karta wskazuje na ogrom wiedzy, jaką człowiek posiada w danej tematyce. Osiągnięty został wprost poziom specjalisty, geniusza, mistrza. Powinniśmy napawać się dumą z tego, że udało nam się dotrzeć na sam szczyt. Pochwalić oraz docenić samych siebie. Niewątpliwie wolno zdobyć się na odwagę oraz podzielić się kompetencjami z mniej doświadczonymi osobami. Trójka denarów sugeruje, że przekazanie wiedzy odniesie pozytywny rezultat w przyszłości. Współdziałanie skończy się niepodważalnym powodzeniem. Trójka monet może zwyczajnie oznaczać nadchodzące dokonania.

Karta tarota 3 monet

3 monet w miłości

Dobra informacja dla osób samotnych, które gotowe są na długotrwały, poważny związek. Trójka denarów może się objawić troszczeniem się o drugą osobę przez zauważalne gołym okiem zachowania. Obie osoby będą w równym stopniu dbały o to, żeby na stałe zażegnać powody do konfliktów. Zaangażują się w związek i zrobią wszystko dla szczęścia związku.

Przyszłe wydarzenia: 3 monet

Większość zdarzeń będzie dążyć do tego, abyśmy pokazali nasze zdolności oraz spożytkowali je w szlachetnych zamiarach. Czeka nas współpraca. Ludzie docenią nasze zdolności. Doznają olśnienia i nareszcie nas zauważą. Możemy np. wziąć udział w konkursie i wyróżnić się na tle innych członków zespołu.

Relacje oraz związki: 3 monet

Nadszedł czas stawiania trwałych fundamentów w relacji. Możemy poczuć się niekochani przez brak czułych, romantycznych słów. Aczkolwiek miłość ukaże się w inny sposób, bardziej namacalny. Nie będą miały miejsca obietnice bez pokrycia. Będzie można ujrzeć pracę nad związkiem w postaci wdrażania zmian widocznych gołym okiem. Partner może nam np. zorganizować wizytę u fryzjera lub w ramach niespodzianki naprawić samochód (bez wcześniejszej prośby).

Karta tarota 3 monet jako karta dnia

Powinno się przyjrzeć się otoczeniu, w którym żyjemy i przemyśleć, w jaki sposób możemy pomóc. W tym czasie ważne jest odkrycie i zastosowanie własnych talentów dla dobra innych. Pomyślmy jaką cechą wzbudzamy uznanie w innych ludziach oraz jak możemy ją wprowadzić do czyjegoś życia. Tak, aby współpraca przyniosła jak najlepszy rezultat.

Karta 3 monet w sferze finansów

Praca będzie wymagała dużego trudu. Być może będzie należało rozpocząć wszystko od początku np. rozpoczęcie swojej działalności oraz rozwijanie jej inaczej. Dla pracowników może oznaczać zmianę branży. Nadciąga okres pełen napięcia. Organizacja, planowanie, konkursy, poszukiwanie nowatorskich rozwiązań, niezbędne kursy. Generalnie nawał obowiązków.

Karta 3 monet: Kontakt

Osoba, która pojawi się na naszej drodze będzie rzucała się w wir pracy. Nie ma momentu wytchnienia. 3 denarów sugeruje, iż jest sumienna, bezpośrednia oraz świetnie pokonuje problemy. Może sprawiać wrażenie osoby niezbyt sympatycznej.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę