Karta tarota 4 buław

Ogólna charakterystyka karty 4 buław

4 buław nazywana jest także 4 kijów lub 4 pałek. Pokazuje trwałość i harmonię. Poniesione zabiegi w końcu przynoszą widoczne wyniki. Stanowią swego rodzaju mocne podłoże do kolejnych zmagań. Dzięki zauważalnym wynikom wniesionego wysiłku człowiek odczuwa stabilność oraz spokój. 4 buław zwraca uwagę na to, aby nie snuć marzeń, lecz przekładać je na rzeczywiste działanie. W przeciwnym razie bardzo możliwe jest, iż już na zawsze zostaną jedynie wytworem ludzkiego umysłu. Jest swojego rodzaju przyjacielem, który popycha i mobilizuje – działaj! Nadszedł już odpowiedni czas. Na co czekasz?

Karta tarota 4 buław

Karta 4 buław: Kontakt

Możliwe spotkanie znanej osoby. Niekoniecznie musi to być gwiazda listy przebojów. Po prostu może to być dusza towarzystwa bądź osoba przemawiająca publicznie np. dyrektor, aktor, pracownik, osoba będąca w składzie komitetu w szkole.

4 buław w miłości

W skrócie – pogodne chwile, zabawa, dobry czas. Nie tylko dla osób będących w związku, lecz także dla tych, którzy cały czas szukają drugiej połówki. Karta radzi, aby nie zamykać się na nowe znajomości. Wręcz odwrotnie. Osoby samotne mogą wejść w udany związek z tego względu, iż karta obiecuje szczęście. Odpowiedni moment na stworzenie związku.

Relacje oraz związki: 4 buław

Dla stałych związków ukazuje stabilizację oraz nierozerwalność. Single zaś powinny spotkać nowe osoby, bo 4 buław ukazuje szansę na pomyślność w kwestiach sercowych. Będzie to okres przyjemnych, satysfakcjonujących, uczuciowych spotkań. Jest to pomyślna karta. Aczkolwiek wymowa jej w życiu może być niekonwencjonalne – być może niedługo znajomy zdecyduje się na ślub?

Przyszłe wydarzenia: 4 buław

Nie ma czasu na nudę. Cały czas będzie się coś działo, ale w korzystnych perspektywach. Karta 4 buław zapowiada, iż jest to czas eksplorowania nowych życiowych ścieżek. Powinniśmy usilnie skupić się na przeżywaniu nowych doświadczeń.

Karta 4 buław w sferze finansów

W pracy wydarzy się coś pozytywnego. Może to być podwyżka, awans albo po prostu kurs zakończony z pozytywnym wynikiem. Oznacza zakończenie jakiegoś projektu, którego rezultatem jest stabilizacja np. przeprowadzka, zdobycie nowej posady. Może także wskazywać na to, że trudności zostaną w tyle i czeka nas udany urlop.

Karta tarota 4 buław jako karta dnia

Jako karta dnia ukazuje mnóstwo pozytywnych momentów. Jako rada uczy, aby celebrować sukcesy. Nie powinno być to samolubne doświadczenie. Sukcesy pozostałych są równie znaczące, jak własne, dlatego je też trzeba odpowiednio celebrować. Powinno się zacząć cieszyć się z pozytywnych wyników.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę