Karta tarota 4 kielichów

Ogólna charakterystyka karty 4 kielichów

4 kielichów nazywana jest także 4 pucharów. Człowieka dopadła monotonia. Ma poczucie, że wszystko ma już za sobą, nic go nie zdziwi. W skrócie-wszystko już przeżył. Ponadto nie jest za bardzo zadowolony ze swojego życia, przez co nie zauważa jego dobrych stron, prezentów od losu. Wszystko straciło znaczenie – spotkania ze znajomymi, rozpoczynanie nowych projektów lub też do tej pory satysfakcjonująca praca. Na okrągło myśli o tym, czego nie posiada, a co mógłby mieć. Jest zachłanny, pragnie mieć więcej i w ogóle nie docenia tego, co dostał od losu. Tak mocno jest skoncentrowany na brakach, iż nie umie zobaczyć możliwości, jakie niesie dla niego wszechświat.

Karta tarota 4 kielichów

Karta 4 kielichów: Kontakt

Osoba, która stanie na naszej ścieżce będzie charakteryzowała się głównie brakiem ochoty do życia. Niezadowolona ze swojej obecnej sytuacji życiowej. Nie widzi sensu dalszej egzystencji. Przemęczona, rozżalona, znużona a czasem przygnębiona.

Relacje oraz związki: 4 kielichów

To bardzo niekorzystna karta dla związku. 4 kielichów pokazuje na to, iż relacja zaczyna się powoli psuć, kieruje się ku końcowi. To czas rozczarowań, pogardy do partnera, złamanego serce, nieistniejącego zaciekawienia drugą osobą, rutyny i nieistniejącego zaangażowania w relację (brak działania), niezadowolenia z relacji.

Karta 4 kielichów w sferze finansów

W sferze zawodowej pojawi się brak motywacji do działania bądź wprost niechęć do samej pracy. Zobowiązania zaczną nas denerwować, nużyć bądź zgoła odbierać chęć do życia. Nie będziemy się doskonalić, a tkwić w miejscu.

Przyszłe wydarzenia: 4 kielichów

Nadchodzą chwile, które spowodują skoncentrowanie się na sobie. Myślenie nad sensem życia i osądzanie go, inne postrzeganie rzeczywistości oraz zmiana podjętych już postanowień, poczucie tęsknoty za czymś, co już nigdy nie będzie częścią naszego życia, zmarnowane szanse.

4 kielichów w miłości

4 kielichów wskazuje wycofanie się. My bądź osoba, która nas zainteresowała, odczuwa brak chęci do stworzenia nowego związku lub też żyje wspomnieniami, przeżywając je na nowo. Karta sygnalizuje też rozterki miłosne, rozczarowanie znajomością, niepewność co do uczuć, a nawet znużenie.

Karta tarota 4 kielichów jako karta dnia

4 pucharów ostrzega przed biernością wywołaną przeszłością. Nie potrzeba nam wpędzania się w poczucie winy, szukania rozwiązań przeszłych już kłopotów i kierowaniu na siebie gniewu. Powinno się sobie wybaczyć oraz dać szansę na początek nowego etapu w życiu. Poza przeżytą przegraną są inne rzeczy, na których należy się skoncentrować. Dzisiaj zapewne będzie przeważał negatywny nastrój.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę