Karta tarota 4 mieczy

Ogólna charakterystyka karty 4 mieczy

4 mieczy symbolizuje niezbędną regenerację. Nadciągnął czas, w którym należy zaprzestać włączać się w rozwiązywanie trudności. Zupełne skupienie się na konkretnej sprawie jest zbytnio obciążające dla organizmu. 4 mieczy prosi, żeby odsunąć się w cień, odetchnąć i nabrać sił. Obecnie intuicja/medytacja jest najbardziej właściwą zdolnością. Dzięki czemu możemy doznać świeżego podejścia. Nierzadko zgoła olśnienia. 4 mieczy pokazuje również okres uleczenia. Jest to niezmiernie powszechna przepowiednia. Dlatego też nadchodzące zdarzenia będą wymagały znalezienia oraz wprowadzenia sposobów na „wyleczenie”.

Karta tarota 4 mieczy

Karta 4 mieczy: Kontakt

4 mieczy często pokazuje na osoby, które będą przebywały w budynku wbrew własnej woli. Możliwe jest, iż uległy wypadkowi lub też stan ich zdrowia nagle uległ pogorszeniu, tworząc prawdziwe zagrożenie.

Karta 4 mieczy w sferze finansów

Zastój w strefie zawodowej. Może być to urlop bezpłatny, na który muszą udać się wszyscy pracownicy, zbyt długie poszukiwanie posady, brak szans na awans w miejscu pracy. Dla finansów oznacza stagnację. Inwestycje nie przyniosą zysków, firma będzie pracowała na zmniejszonych obrotach, a finansów może wprost nie wystarczyć na podstawowe potrzeby.

Karta tarota 4 mieczy jako karta dnia

Karta sygnalizuje, iż musimy zagospodarować czas w taki sposób, żeby znaleźć chwilę na wyciszenie i regenerację. Może wydarzyć się i tak, że los własnoręcznie zmusi nas do wypoczynku. Choćby w postaci zwolnienia z pracy.

4 mieczy w miłości

Nasze wewnętrzne potrzeby przestaną być nareszcie sekretem. Karta zapowiada moment na odkrywanie własnej tożsamości. Moment ten zawiera też zrozumienie swoich, najsilniejszych pragnień. Co umożliwi w przyszłości stworzenie dojrzałego związku. Dla singli nie przepowiada rozpoczęcia miłosnej relacji.

Relacje oraz związki: 4 mieczy

Nadszedł etap na przemyślenia i tymczasowy zastój. Partnerzy starają się przeprowadzić analizę czy i ile relacja im daje. Opracowywany jest plan działania dotyczący rozwiązania kłopotów w relacji. Zauważamy, co konkretnie należy w nim poprawić. Rozmowy z partnerem to ostatnia rzecz, na którą mamy chęć. Czujemy mocną chęć bycia z dala od partnera. Karta nie wskazuje jednakże na rozstanie.

Przyszłe wydarzenia: 4 mieczy

4 mieczy może symbolizować spędzanie czasu samemu. Odseparowanie od świata i spędzanie czasu bez udziału aktywności fizycznej np. biblioteka. Czasem wręcz bierność. Karta może także wskazywać na konkretne zdarzenia, które pozbawiły nas reszty sił. Co w rzeczywistości spowodowało, iż jesteśmy wykończeni.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę