Karta tarota 5 buław

Ogólna charakterystyka karty 5 buław

5 buław nazywana jest również 5 kijów albo 5 pałek. Karta reprezentuje bitwę i wtórującą jej konfrontację. Człowiek przymuszony będzie przystawać przy swojej racji i chronić koncepcji, w którą wierzy. Wymaga to dogłębnej obserwacji swoich poczynań oraz przyjęcia właściwej strategii, czyli dopasowania się do obecnie panujących okoliczności. Sęk w tym, aby znaleźć sposób na obronę wartości bliskich sercu. Konieczne okaże się zawalczenie z przeciwnościami losu. Symbolika 5 buław może przyjąć troszkę inną postać – emocjonalną. Niektóre osoby mogą odczuwać ogrom przeciwstawnych emocji, rozdarte serce. Nie będzie to miłe odczucie.

Karta tarota 5 buław

Karta tarota 5 buław jako karta dnia

Trzeba okazać własną odporność psychiczną. Rozwiązanie zatargu, zawarcie kompromisu to bardzo możliwy scenariusz dla 5 buław. Karta radzi także, żeby zastanowić się, co właściwie jest intencją naszej batalii i czy jesteśmy pewni, że jest to warte wkładu. Wskazuje na to, aby powód starań był słuszną decyzją.

Relacje oraz związki: 5 buław

Nietrudno o nieporozumienia. Uczucia staną się niemożliwe do ujarzmienia. Wystarczy jeden nieodpowiedni gest, słowo bądź też spojrzenie do rozpoczęcia awantury. Dobra wiadomość jest taka, że karta symbolizuje dopasowanie się do nowych zasad, reform.

Przyszłe wydarzenia: 5 buław

Nowe wydarzenia, idee, działania w rozmaitych sferach osobistych. Ogólny pośpiech oraz spory natłok myśli. 5 kijów może również wskazywać na to, że staniemy się oparciem dla drugiego człowieka w jego zmaganiach. Warto skierować uwagę na zdarzenia, które odbywają się miejscach nacechowanych aktywnością fizyczną – stadion, siłownia, basen.

5 buław w miłości

Nie jest to pozytywny czas dla samotnych osób. Próba wejścia w związek może być zanadto skomplikowana. Może to być frustrujące, zważając uwagę na fakt, iż właśnie teraz staniemy się szczególnie pociągający.

Karta 5 buław w sferze finansów

Silna konkurencja. Możliwe, że ambitny oraz kompetentny pracownik będzie próbował za wszelką cenę prześcignąć nas w drodze na wyższe stanowisko? Wszystkie chwyty dozwolone, dlatego opłaca się uważniej przyjrzeć się poczynaniom znajomym z firmy. 5 buław może wskazywać zaledwie na wysiłek w miejscu pracy w postaci przygniatających pionierskich projektów lub nadgodzin. Bardzo możliwa jest też zmiana regulaminu. Niezbędne jest więc dostosowanie się do nowych zasad. Zmiana utrwalonych nawyków nie jest łatwym doświadczeniem.

Karta 5 buław: Kontakt

Na drodze stanie kapryśna osoba. Ma gigantyczne pokłady energii, stale prowadzi polemikę. Ciężko ją zatrzymać. Może interesować się życiem innych ludzi.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę