Karta tarota 5 kielichów

Ogólna charakterystyka karty 5 kielichów

5 kielichów nazywana jest także 5 pucharów. Człowiek czuje się zraniony i nie może pogodzić się z rzeczywistością. Jego przeświadczenia, to czego się spodziewał i głęboko pragnął, były tylko fikcją. Przestał widzieć korzystne strony sytuacji, a skupia się jedynie na cierpieniu. Rozmyśla, rozważa, roztrząsa, skarży się i czuje wewnętrzny żal. Wszystko postrzega negatywnie – w czarnych barwach. Ogarnął go pesymizm oraz całkowity brak wiary w lepsze jutro. 5 pucharów stara się nam przekazać, że świat nie jest tylko czarny. Musimy nauczyć się widzieć pozytywy chociażby w najtrudniejszym etapie życia. Nic nie jest czarno białe. Najczęściej króluje szarość. Szary z kolei to mieszanka bieli (pozytywny aspekt) i czerni (negatywny wymiar).

Karta tarota 5 kielichów

Relacje oraz związki: 5 kielichów

Karta może pokazywać, że powinniśmy rozpocząć poszukiwania nowej miłości. Związek wypalił się. 5 kielichów sygnalizuje też samotność, rozpacz, ból, nagłe odejście (śmierć bądź natychmiastowy rozpad relacji), rezygnowanie z siebie na rzecz relacji.

5 kielichów w miłości

Karta próbuje przekazać, dlaczego nasz obiekt zainteresowania kompletnie nie jest nami zainteresowany. Nie brakuje nam taktu, urody ani też czaru. Zapewne żyje na okrągło wspomnieniami o poprzednim partnerze. Nie potrafi skończyć tego etapu.

Karta tarota 5 kielichów jako karta dnia

Nie powinniśmy żyć przeszłością i skupiać się na przykrych chwilach. Najwidoczniej tak miało być i należy skoncentrować się na czymś innym. W ten sposób jesteśmy w stanie odkryć co tak rzeczywiście jest źródłem szczęścia. Wracanie myślami do przeszłości, blokuje nas, nie pozwalając otworzyć się na nowe. Z dniu dzisiejszym mogą wrócić wątki, które już dawno powinny być zakończone. Tak przynajmniej myśleliśmy. Będzie trzeba stawić im czoła.

Przyszłe wydarzenia: 5 kielichów

Staranne analizowanie swego życia, roztrząsanie nieprzyjemnych wspomnień, brak rezultatu w przedsięwzięciu gdzie dużo poświęciliśmy, przeważające negatywne (ciężkie) uczucia, problemy w tworzeniu zdrowych, satysfakcjonujących znajomości.

Karta 5 kielichów: Kontakt

Osoba, która pojawi się na naszej drodze będzie żyła przeszłością. Zamyka się w sobie i sądzi, iż nic pomyślnego ją już nie spotka. Sama zabiera sobie możliwość na poprawienie sytuacji. Negatywny umysł udaremnia stawianie kroków w stronę rozkwitu. Przepadają jej możliwości, szanse oraz okazje na własne życzenie.

Karta 5 kielichów w sferze finansów

Atmosfera w miejscu pracy stanie się niewygodna, co znajdzie odzwierciedlenie w naszych uczuciach. Myślami będziemy powracać do omyłek popełnionych w miejscu pracy i od nowa przeżywać bolesne wspomnienia. Zapewne poniesiemy straty pieniężne, a interesy nie przyniosą pozytywnych, oczekiwanych rezultatów.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę