Karta tarota 5 mieczy

Ogólna charakterystyka karty 5 mieczy

5 mieczy nierzadko pokazuje na to, że człowiek nie zwraca uwagi na innych w przypadku sukcesu. Nie liczy się dla niego to, co czuje druga osoba. Jego zwycięstwo jest jego wyłącznym priorytetem i bezlitośnie wykorzysta wszelakie sposoby, aby triumfować. Co więcej, wygrana może być celem sama w sobie. Nie liczą się profity, jakie może z niej pozyskać. Jednak wcale nie musi tutaj chodzić o nas. Karta wielokrotnie ostrzega nas przed osobą, która zrani nas niezwykle dotkliwie. Dopuści się wszelkich niegodziwości, aby wykonać swój egoistyczny plan. Oszustwa, intrygi, manipulacje, pogarda to narzędzia, którymi posługuje się perfekcyjnie, niczym mistrz. Trzeba wspomnieć, że 5 mieczy niejednokrotnie zwie się kartą porażką.

Karta tarota 5 mieczy

Przyszłe wydarzenia: 5 mieczy

Nadciągają kłótliwe momenty. Nieuczciwe zagrywki, szkalowanie, manipulacja, fałszywe oskarżenia, zapewnienia bez pokrycia. Mocne prawdopodobieństwo napotkania wilka w owczej skórze. Z wierzchu może zdawać się wszystko w porządku, a intryga będzie zrealizowana precyzyjnie.

Karta tarota 5 mieczy jako karta dnia

5 mieczy zaleca przezorność i czujność. Trzeba przekonać się, czy osoba, o którą zapytaliśmy karty, nie ma względem nas niecnych zamiarów. Niezbędne będzie uświadomienie innym, że określiliśmy jasne reguły, których oni nie mogą łamać. Bezpośredniość, stanowczość, komunikatywność to niedoceniane umiejętności, które są nieodzowne, do wskazania gdzie kończą się granice.

5 mieczy w miłości

Przedmiot naszych uczuć może zgoła naśmiewać się z nas. To, że jesteśmy zaangażowani, sprawia mu chorą przyjemność. Co interesujące czuje się lepszy z tego powodu i myśli, iż może nas podporządkować. Jest to toksyczne działanie. Karta wielokrotnie pokazuje bitwę. Jednakże nie należy zabiegać o osobę o takim (podłym) usposobieniu.

Karta 5 mieczy: Kontakt

Osoba, która pojawi się na naszej drodze, będzie skupiona tylko na sobie. Ciężko z nią prowadzić rozmowę, gdyż lubi stawiać na swoim. Przekonuje innych do swojego punktu widzenia bądź wręcz narzuca je. Jest też wyrachowana. We wszystkim musi widzieć korzyść oraz egoistyczny korzyść. Inni się nie liczą.

Karta 5 mieczy w sferze finansów

5 mieczy w sferze finansów przedstawia każdego typu porażkę oraz niezadowolenie. Strata posady, brak dochodów bądź zgoła długi, brak możliwości znalezienia pracy, nieuczciwe działania ze strony współpracowników np. ktoś może zmyślać szkodliwe plotki.

Relacje oraz związki: 5 mieczy

Warto skończyć męki oraz skończyć tą relację. 5 mieczy nazywa się wielokrotnie kartą porażką przegraną i to nie bez powodu. Co najmniej jedno z partnerów nie podejmie próby zawalczenia o relację. Być może miotają człowiekiem mocne obawy, a co za tym idzie, zwyczajnie się poddaje. Karta często pokazuje zgoła na wypalenie się uczucia.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę