Karta tarota 5 monet

Ogólna charakterystyka karty 5 monet

5 monet nazywana jest też 5 denarów. Los nie służy. Niedawne zdarzenia miały niedobry wydźwięk. Człowiek mógł otrzymać chociażby zwolnienie z pracy. Jeśli wiele czasu pracował w tej samej branży trudno mu będzie się przebranżowić. Czujemy, iż niespodziewanie dosięgnęliśmy dna i nie umiemy znaleźć rozwiązania tej sytuacji. Towarzyszy nam niepokój, utrata wiary oraz trudne wybory. Człowiek jest przyparty do muru, dlatego umie dokonać nawet skrajnych, destrukcyjnych czynów oraz decyzji. Negatywne wydarzenia nie muszą mieć długotrwałego charakteru. Może to być np. poronienie, odejście kochanej osoby. Sęk w tym, iż radzimy sobie z cierpieniem. Piątka denarów może mieć inne podłoże. Czasem wskazuje na człowieka, który dokona cudów, aby tylko uratować najdroższe, najważniejsze osoby.

Karta tarota 5 monet

Karta 5 monet: Kontakt

Osoba, która stanie na naszej drodze będzie dotykał okrutny los. Niedobrze czuje się mentalnie, nie wytrzymuje nawału problemów. Zła passa może ukazać się na wiele sposobów-degradacja na niższe stanowisko, odrzucenie przez partnera, śmierć bliskiej osoby lub niespodziewana konieczność sięgnięcia po wszelkie oszczędności.

Przyszłe wydarzenia: 5 monet

5 denarów pokazuje, że zostaną poniesione szkody. Często symbolizuje wydatki. Leczenie zęba, strata portfela, zepsuty samochód to dość prawdopodobne wydarzenia dla 5 monet. Jednak nie można się poddawać, gdyż przyjdzie pomoc od przychylnej osoby.

Karta 5 monet w sferze finansów

5 monet oznacza bardzo negatywny okres w strefie zawodowej. Osoby zatrudnione mogą utracić stałe posady. Bezrobotne z kolei jeszcze przez długi czas nie odbiorą telefonu z informacją o przyjęciu. Ogólnie wszelkie próby uratowania sytuacji prędzej zakończą się porażką. Może okazać się, iż nie dorównujemy już kolegom z pracy, przez co więzy mogą się nieco poluzować. W hierarchii zejdziemy na najniższy stopień.

Karta tarota 5 monet jako karta dnia

Piątka denarów koncentruje się na dobrym uczynku, jakim jest ocalenie człowieka tonącego. Warto wyciągnąć dłoń do osoby, która jest w niełatwym etapie życia. Nie powinniśmy koncentrować się tylko na jednostronnym działaniu. Gdy czujemy, iż nie damy rady stawić czoła zmartwieniom, musimy spytać innych o radę, przysługę bądź zwykłe udzielenie informacji.

5 monet w miłości

Nie należy poświęcać czasu na poszukiwanie partnera. 5 monet ukazuje, iż będzie to człowiek, który ma niską samoocenę. W głębi duszy czuje, iż nie jest wystarczająco dobry, żeby wejść w ten związek. Lepiej pozwolić mu na użalanie się nad sobą w samotności niż przygnębiać się jego negatywnym podejściem do życia.

Relacje oraz związki: 5 monet

Załamanie w związku. Niektóre aspekty zostały pominięte, a mają wielkie znaczenie dla partnera. Z tego powodu nie czuje się bezpiecznie. Zlekceważony, nierozumiany. Mocno obawia się popełnić błąd, ponieważ nie okazujemy mu należytego wsparcia. Nie są to cechy zdrowego związku, przez co może się on rozpaść.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę