Karta tarota 6 buław

Ogólna charakterystyka karty 6 buław

6 buław nazywana jest również 6 kijów albo 6 pałek. Wyczuwalny sukces po wygranej walce. Człowiek mógł borykać się z własnymi niedociągnięciami albo niektórymi ludźmi. W ostatecznym rozrachunku przezwyciężył trudy. Osiągnięcie celu zakończyło się powodzeniem. Wreszcie może liczyć na chwilę wytchnienia oraz napawać się sukcesem. Wielokrotnie uwidacznia się pewność siebie, poczucie dumy. Pokonanymi ograniczeniami mogły być chociażby złe uczucia po traumatycznym wydarzeniu. Konieczne było zmierzenie się z nimi, żeby nareszcie zaspokoić spokój ducha. Karta 6 kijów powoduje, iż osoba stwarza wokół siebie nadzwyczajną aurę, wręcz czuć od niego magnetyzm, któremu trudno się oprzeć. Dostrzegamy w nim autorytet, podziwiamy go. Myślimy, że to osoba, którą należy naśladować.

Karta tarota 6 buław

Karta tarota 6 buław jako karta dnia

Jest to pozytywny czas na określenie celu oraz skrupulatne zmierzanie do niego. 6 pałek sygnalizuje pomyślność. Wskazane jest, aby zatroszczyć się o optymistyczne nastawienie. Efektem tego będzie niesłabnąca motywacja do działania. Szkoda, by negatywny nastrój przyczynił się do porażki. Należy temu przeciwdziałać. 6 buław wskazuje także, by człowiek nauczył się osiągać zadowolenie z tego, iż ma dobrą renomę. Nie ma nic bardziej pokrzepiającego, iż ktoś ujrzał w nas wspaniałą osobowość.

Karta 6 buław: Kontakt

Osoba, która pojawi się na naszej drodze to taka, która osiągnęła zwycięstwo. Zwraca na siebie uwagę, więc może być to osoba publiczna np. sportowiec, aktor. Również może wskazywać zwycięzcę loterii, który stał się bogaty z dnia na dzień.

Przyszłe wydarzenia: 6 buław

W tym czasie nierozłącznie będzie towarzyszyła nam tak i chęć pomocy jak i pomoc ze strony znajomych. Zdarzy się mnóstwo pomyślnych sytuacji i przyjdą do nas przychylne wieści. Pomyślny skutek może dać choćby pierwsze miejsce w konkursie.

6 buław w miłości

Triumf, który może się uwidocznić w różnoraki sposób: podbicie serca, zbudowanie spełnionego małżeństwa, podporządkowanie partnera (może czuć się dotknięty. Jest to pomyślny etap dla singli. Dla par ujawnia się znacząca wskazówka. Karta zaleca, aby pomyśleć, czy aby sukces jest korzystny dla obojga. Czasem nie stawia to partnera w złym świetle?

Karta 6 buław w sferze finansów

6 pałek wskazuje na triumf. Uświadamia, iż niektóre sprawy skończą się powodzeniem. Zdobycie nowej pracy, awans, wyższe stanowisko, premia, podziw przełożonego, zbieranie owoców ciężkiej pracy.

Relacje oraz związki: 6 buław

Dla par sukces może odnosić się do przerwania konfliktu. Szczęśliwy związek, który jest w stanie pokonać wszelkie znoje. 6 kijów może ukazać się dobrymi wiadomościami w postaci zaręczyn, potwierdzenia ciąży, powrót prawdziwej miłości.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę