Karta tarota 6 kielichów

Ogólna charakterystyka karty 6 kielichów

6 kielichów nazywana jest również 6 pucharów. Oznacza nostalgiczny powrót do przeszłości. Wracanie myślami do odległych dobrych chwil. Tęsknimy za czasami, gdy wszystko było takie idealne no i proste. Działo się to zazwyczaj w dzieciństwie, z tego powodu chętnie przenosimy nasz umysł do tego okresu życia. W szczególności gdy rzeczywistość nas zawiodła. Karta prosi, żeby odkryć drobne radości w czasie teraźniejszym. Obdarowywanie bliźnich, pomoc bądź drobna przejażdżka hulajnogą mogą nadać życiu smak, a czasami wprost sens. 6 pucharów może być także ostrzeżeniem, by nie przeceniać obecnej sytuacji. Ale zmierzyć się z nią w jej realnym wydaniu. Nie powinniśmy żyć też przeszłością.

Karta tarota 6 kielichów

Przyszłe wydarzenia: 6 kielichów

6 pucharów jest kartą wspomnień w związku z czym, trzeba tutaj doszukiwać się nadciągających wydarzeń. Możemy odnaleźć przedmiot, którym bawiliśmy się w dzieciństwie bądź poszukiwać informacji w aktach dotyczących naszej rodziny. Jest to okres bezpieczeństwa oraz harmonii – tak samo, jak było to w dzieciństwie.

Relacje oraz związki: 6 kielichów

6 kielichów symbolizuje pełne spełnienie emocjonalne. Karta może opowiadać o tym, że partnerzy są nieprzemijającymi dziećmi. Naturalnie pociąga to za sobą konsekwencje jednocześnie dobre, jak i złe dla związku. Określa to też, jak relacja będzie wyglądała w przyszłości. Nierzadko wskazuje na przywiązanie jednego z partnerów do przeszłości, co wstrzymuje rozwijanie się relacji.

Karta 6 kielichów: Kontakt

Osoba, która stanie na naszej drodze będzie charakteryzowała się młodzieńczym wyglądem. Oczywiście dokumenty będą wskazywały na to, że jest starsza. Posiada artystyczną duszę. Interesuje ją sztuka, historia, archeologia. Może pracować jako historyk, pisarz lub wolontariusz w domu dziecka.

Karta 6 kielichów w sferze finansów

6 pucharów ukazuje rodzinną atmosferę w pracy. Może pojawić się propozycja pracy jako opiekun dziecka lub też zwierzęcia domowego. Zawody artystyczne również są możliwe. Czeka nas emocjonalne zadowolenie z pracy.

Karta tarota 6 kielichów jako karta dnia

Skończmy się zamartwiać! Przegońmy pesymistyczne uczucia i stańmy się, chociażby na chwilę beztroskim dzieckiem. Tak miło jest cieszyć się życiem i przypomnieć sobie jak w zasadzie powinno ono wyglądać. Powinno się okazać przywiązanie przyjaciołom oraz rodzinie.

6 kielichów w miłości

Karta czasem pokazuje na pragnienie powrotu do dawnej miłości. W innym wypadku oznacza związanie dwóch bratnich dusz. Uwidacznia się chęć wzajemnego dbania o sobie, otaczania się bliskością. Wielokrotnie przepowiada relację z kimś spotkanym sporo lat temu.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę