Karta tarota 6 monet

Ogólna charakterystyka karty 6 monet

6 monet nazywana jest również 6 denarów. W wypadku miłości karta chce, abyśmy zastanowili się, czy jedno z partnerów jest ukierunkowane, by dawać oraz się dzielić. Drugie raczej przede wszystkim jest biorcą. Nie jest zachowana równowaga. 6 denarów w generalnym znaczeniu pokazuje realną istotę sprawiedliwości i próbę słusznego przywrócenia równego podziału. Człowiek chętnie dzieli się swoimi zasobami, gdyż zależy mu na tym, żeby życie było równie wspaniałomyślne dla wszystkich. Niczym wybawiciel próbuje zwrócić to, o czym zapomniał los. Znajduje w tym spokój ducha. Szóstka monet radzi, żebyśmy przeanalizowali, czy nie jesteśmy tylko biorcami. Czy bezinteresowna pomoc jest dla nas najważniejsza? Czy odgrywa kluczową rolę w naszym życiu?

Karta tarota 6 monet

Przyszłe wydarzenia: 6 monet

Przydarzą się szanse do podjęcia działań charytatywnych np. zbieranie plastikowych zakrętek dla podopiecznych fundacji bądź zbiórka żywności. Jeżeli żyjemy ubogo, to możliwe, że ktoś okaże nam wsparcie finansowe.

Karta 6 monet: Kontakt

Osoba, która pojawi się na naszej drodze, będzie służyła nam pomocą. Może to działać w drugą stronę, zatem my pomożemy jej. Forma może być różnorodna – wsparcie mentalne, doświadczeniem życiowym lub niezbędna pożyczka do spłaty kredytu (może nawet przesłać pieniądze bez poinformowania).

Karta tarota 6 monet jako karta dnia

Skupmy się na jakości relacji z innymi. Czy ktoś nie wykorzystuje nas, nie oferując nic w zamian? Czy czujemy, iż jesteśmy traktowani z wzajemnością? Szóstka monet podkreśla to, iż we wszechświecie powinien istnieć idealny balans dawanie/branie.

Relacje oraz związki: 6 monet

Z jednej strony 6 denarów wskazuje, że warto zastanowić się nad tym, czy jedno z partnerów nie musi prosić o uwagę, uczucie, gotówkę. Z drugiej jednakże najczęściej przedstawia pomyślne, sprawiedliwe działanie związku. Proporcja dawania/brania jest idealna. Wsparcie, pomoc, zrozumienie jest w tym przypadku czymś naturalnym.

Karta 6 monet w sferze finansów

Korzystne efekty widoczne dzięki 6 denarów to zlikwidowanie długu, zaliczka, premia, podwyżka. Generalnie pomyślność w sferze finansów. Może symbolizować również wyróżnienie albo stypendium. Jeżeli obecnie nie brakuje nam pieniędzy, to my powinniśmy przejawiać szczodrość wobec innych. Jako właściciel firmy możemy przyznać premię pracownikom.

6 monet w miłości

Nowy przedmiot westchnień jest hojny i ma dużo do zaoferowania. Pragnie się nami zaopiekować, jest życzliwa oraz służy pomocą. Jeśli po raz któryś związek nie wypalił, to warto przeanalizować nasze zbytnio wygórowane pragnienia. Możliwe, że też byliśmy zbytnio zachłanni, a za mało skłonni do zachowań na dobro partnera.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę