Karta tarota 7 buław

Ogólna charakterystyka karty 7 buław

7 buław nazywana jest również 7 kijów bądź 7 pałek. Nadarzy się moment, który wymusi na nas cierpliwość i wytrwałość. Po ukończonym sukcesie będziesz musiał pogodzić się z zawiścią ze strony innych. Możliwe, że przeciwnicy zdecydują się działać razem, wskutek czego szansa na zwyciężenie nas może być znacząco większa. Priorytetem człowieka, który jeszcze nie tak dawno cieszył się z triumfu, jest skoncentrowanie się, aby odrodzić energię. Jest ona nieodzowna, aby wszytko rozegrało się dla niego pozytywnie. Można nawet mieć poczucie, iż los się na nas uwziął. 7 kijów wskazuje, by człowiek pomyślał, czy sam nie przyczynił się do takiego obrotu sprawy.

Karta tarota 7 buław

Relacje oraz związki: 7 buław

Jedno z zakochanych odniosło wrażenie, że jest atakowane. Ma dużą potrzebę obronienia się w każdym tego słowa znaczeniu. Nie odczuwa bezpieczeństwa i pragnie odbudować tę sprawę. Konieczne okaże się poznanie oraz wybór narzędzi, dzięki którym związek przetrwa. Jest szansa, że singlom nie uda się wejść w relację. 7 pałek wskazuje na kłótnie, więc podłożem tego może być umiejętnie przemyślana intryga. Miała ona na celu zaszkodzenie nam i ośmieszenie w oczach potencjalnej drugiej połówki. Wejście w relację może być wypełnione obciążeniami, lecz nie jest wykluczone!

Karta 7 buław: Kontakt

Osoba, która stanie nam na drodze będzie wyróżniała się silnym usposobieniem oraz szybkim sposobem życia. Obrała oraz przestrzega wielu istotnych dla niej zasad, a pewność siebie jest jej integralnym składnikiem.

Karta 7 buław w sferze finansów

7 kijów może odzwierciedlać się trudną fizyczną pracą, lecz i brakiem możliwości znalezienia pracy. Zatrudnieni pracownicy mogą mieć problem z nawałem obowiązków, dezaprobatą ze strony pozostałych pracowników bądź samego szefa. Niestety, lecz dokładne wypełnianie poleceń przełożonych nie przełoży się na premię albo chociażby komplement. Wręcz odwrotnie – można otrzymać upomnienie.

Przyszłe wydarzenia: 7 buław

Niestety, ale niezbędne będzie psychiczne przygotowanie się do niełatwego czasu. Środowisko zagwarantuje nam znaczną dozę dezaprobaty, presji. Przeszkody będzie trzeba zwalczyć samemu, jednak w końcu czekają na nas owoce powziętych działań.

7 buław w miłości

Brak spokoju ducha i poczucie gniewu. 7 pałek często symbolizuje ludzi niepotrzebnie wchodzących w nasze życie emocjonalne w brudnych butach. Może objawić się też w postaci problemów w czasie próby urzeczywistnienia pomysłów, liczne spory.

Karta tarota 7 buław jako karta dnia

7 pałek zaleca, by przeanalizować i zmierzyć się z własnymi poglądami. Należy pozostać w trybie czuwania, ponieważ pewne sytuacje mogą nam gdzieś umknąć. Niestety dwulicowi przyjaciele mogą wyjść na światło dzienne. Wyjawią ich godne potępienia działania, mające na celu skrzywdzenie nas.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę