Karta tarota 7 kielichów

Ogólna charakterystyka karty 7 kielichów

7 kielichów nazywana jest także 7 pucharów. Wskazuje na sytuację, w której człowiek ma sporo ścieżek do wyboru. Zwykle jednak nic z tym nie robi. Decyduje się zagłębić w marzeniach, które kojarzą mu się z bezpieczeństwem. Instynktownie wie, iż każdy wybór przyniesie daleko idące konsekwencje/rezultat. Z tego powodu woli zatracić się w świecie marzeń. Każda perspektywa wydaje się tak pociągająca, że aż boi się zrezygnować z niewłaściwej. Człowiek pragnąłby wybrać jak najlepiej. Najczęściej jednakże tak mocno obawia się niewłaściwego wyboru, że rezygnuje z podjęcia go. Karta może mówić o tym, że człowiek preferuje pozostać w świecie fantazji z racji tego, że stworzył sobie bezpieczną przystań. Nie jest to dobre rozwiązanie, gdyż niewykorzystane szanse przepadną na zawsze. Razem z nimi możliwość na zmianę polepszenia egzystencji.

Karta tarota 7 kielichów

7 kielichów w miłości

Dla singli 7 kielichów wskazuje, iż jesteśmy dla drugiej strony tylko opcją jedną z wielu. My z kolei niejednokrotnie śnimy na jawie, widzimy tę osobę przez pryzmat różowych okularów. Warto wiedzieć, iż może to być jedynie fantazja. W rzeczywistości nie znamy dobrze tej osoby. Czujemy się zagubieni. Nie mamy pojęcia, w jaki sposób powinniśmy działać.

Karta 7 kielichów: Kontakt

Osoba, która stanie na naszej drodze będzie cechowała się zbyt dużą wrażliwością. Zwykle znajduje się w świecie marzeń, więc ciężko jej trzeźwo ocenić sytuację. Jej nastrój jest niezwykle niejednokrotnie zmienny, co oczywiście przekłada się na zachowanie. Trudno nadążyć za tokiem myślenia tej osoby i ją zrozumieć.

Karta tarota 7 kielichów jako karta dnia

Jeśli czujemy, że pragniemy przebywać w świecie fantazji, to bez wahania to zróbmy. Pamiętajmy jednakże, że nie może to ciągnąć się zawsze. W przeciwnym przypadku zacznie nam się wydawać, iż wyobraźnia to naprawdę rzeczywistość. 7 kielichów opowiada o różnorodności i to nas dziś czeka. Emocje, imprezy, rozrywka.

Przyszłe wydarzenia: 7 kielichów

Zdarzenia, które nadchodzą, będą charakteryzowały się naszym niezdecydowaniem. Pojawi się dużo możliwości wyboru oraz nieodzowność zmiany ustaleń w sytuacjach, które były już dokładnie zaplanowane. Nowe sytuacje wymogą na nas nieustępliwą postawę oraz podążanie do celu.

Karta 7 kielichów w sferze finansów

Niepewność będzie rządzić. Na jakie stanowisko próbować się dostać? Którą firmę wybrać? Oryginalność jest cechą 7 pucharów, z tego powodu warto przygotowywać projekty, które wymagają właściwie działającej wyobraźni. Być może uda to się przełożyć na satysfakcję szefa?

Relacje oraz związki: 7 kielichów

7 pucharów może mówić o tym, że nadszedł okres, w którym będziemy doświadczać miłość na poziomie duchowym. Nie powinniśmy odnaleźć powodów do zmartwień. Jako przestroga karta mówi, iż mamy kłopot z oceną rzeczywistości, dlatego łatwo będzie nas okłamać. Trzeba podchodzić do sytuacji na chłodno.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę