Karta tarota 7 mieczy

Ogólna charakterystyka karty 7 mieczy

7 mieczy ukazuje na nietypowe rozwiązywanie spraw. Człowiek wykazuje się zaradnością, jednak to, co robi, nie można przyjąć za honorowe. Wybiera najłatwiejszą drogę do celu, która po chwili okazuje się nie najlepszą decyzją. Napotyka wiele przeszkód, przez co ścieżka okazuje się bynajmniej nie tą najprostszą. 7 mieczy często ilustruje wycofanie, ucieczkę, brak konfrontacji. Człowiek dokonał czegoś niedobrego, np. wykorzystał pewną osobę, więc próbuje uciec przed konsekwencjami. Nie chce podjąć współdziałania, a wręcz przeciwnie – myśli gdzie nadal może czerpać zyski i wdrożyć niecne praktyki. Naturalnie w tym wszystkim posiada własny cel.

Karta tarota 7 mieczy

Relacje oraz związki: 7 mieczy

Wysoce możliwe, iż związek jest wynikiem pozytywnego wyniku, jeśli chodzi o rozmyślania dotyczące osiągania zysków. Karta może sygnalizować także, że partnerzy nie są już dla siebie bliscy. Wyłaniają się wątpliwości, a relację opanowała bierność.

Karta 7 mieczy: Kontakt

Musimy zachować szczególną rozwagę. Osoba, która pojawi się na naszej drodze nie będzie miała porządnych zamiarów. Może nas wykorzystać lub też oszukać. Prawdopodobnie będziemy jej do czegoś użyteczni i jedynie dlatego utrzymuje z nami kontakt. Swoją życiową zaradność używa do wyrachowanych niemoralnych, egoistycznych celów. Zamiast pomóc innym. To ostatnie, na co można liczyć.

Karta 7 mieczy w sferze finansów

Brak stabilnego zatrudnienia albo wprost zmiana pracodawcy. Powinno się zachować ostrożność w strefie tak materialnej, jak i zawodowej, ponieważ 7 mieczy wielokrotnie wskazuje na podstępne metody działania. Mogą zdarzyć się nadgodziny, za które nie otrzymamy wynagrodzenia lub zostaniemy wprowadzeni w błąd przez agenta ubezpieczeniowego.

7 mieczy w miłości

Nie należy wierzyć osobie, o którą zapytaliśmy karty. Możemy zetknąć się z szeregiem postępowań godnych potępienia. Dopuszczenie się zdrady, nagminne oszustwa bądź co gorsze traktowanie nas przedmiotowo przez pryzmat okazałych korzyści jest chlebem powszednim dla tego człowieka. Lepiej się trzymać z daleka.

Karta tarota 7 mieczy jako karta dnia

7 mieczy uprasza, żebyśmy wykazali się pomysłowością i kreatywnością. Nietypowe rozwiązania potrafią być tymi najlepszymi. Trzeba też działać tak, aby nie rzucać się w oczy. Karta uczula także na samolubne motywy – nie zapominajmy o poszanowaniu, prawdomówności oraz respektowaniu praw innych. Jeśli będziemy zachowywać się haniebnie, los zwróci się przeciwko nam.

Przyszłe wydarzenia: 7 mieczy

Karta może pokazywać na sytuacje, z których można zrobić swój zysk. Niejednokrotnie też mogą być chowane prawdziwe zamiary. Działania zaś Przeprowadzane jedynie pod publikę. Ponadto, zdarzenia te mogą, choć nie muszą przyjąć osobliwą, niespotykaną formę.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę