Karta tarota 8 buław

Ogólna charakterystyka karty 8 buław

8 buław nazywana jest także 8 kijów albo 8 pałek. Człowiek otrzymał zastrzyk gigantycznych pokładów żywotności. Odzwierciedlać to się może motywacją wypracowaną dzięki zmianie sposobu myślenia. Stało się tak zapewne przez pozbycie się nieprawidłowych przeświadczeń, które udaremniały nam zrealizowanie zmian. Już nic nie stoi na przeszkodzie, aby zrealizować ustanowione plany. Dzieje się tak dlatego, że obecnie otacza nas blask, przytomność umysłu i wszechogarniające natchnienie, entuzjazm do działania. 8 kijów to błyskawiczne przekształcenia w życiu, które nastąpią w krótkim okresie.

Karta tarota 8 buław

Karta 8 buław w sferze finansów

8 pałek sugeruje, że będzie to dynamiczny okres. Dodatkowe projekty, zlecenia, produkcja, pomysły, które należy wprowadzić w życie. Nie ma ani chwili na nudę. W końcu jest tyle do zrobienia! Dla osób zaczynających osobistą działalność gospodarczą wskazuje na natychmiastowy rozwój firmy! Dla osób bez pracy 8 buław oznacza, że otrzymają posadę raczej prędko.

Karta 8 buław: Kontakt

Na naszej drodze pojawi się osoba, która mówi się w sposób przejrzysty. Jest możliwość, iż będzie to osoba podejmująca się wielokrotnych wyjazdów. Takim człowiekiem może być celebryta prowadzący program podróżniczy, blogerka zamieszczająca fotografie z podróży na własnej stronie lub kierowca, którego zasięg kursów obejmuje szereg miejscowości.

Relacje oraz związki: 8 buław

Nagła potrzeba wyznaczenia jakości oraz wprowadzenia metod w celu lepszego funkcjonowania związku nie jest niczym nadzwyczajnym dla 8 buław. Niektórzy mogą czuć potrzebę zbliżenia się do partnera oraz ożywienia relacji z nim. Objawiać to się może dialogiem oraz ogólnym przeznaczaniu czasu wolnego dla drugiej połowy. Uwaga! Istnieje szansa zajścia w ciążę oraz oświadczyn.

Przyszłe wydarzenia: 8 buław

Zmienność wydarzeń, ogólnie duże tempo przemian. Sprawy będą pojawiały się, jedna po drugiej. Zawrotna prędkość sprawi, że trudno będzie przemyśleć istotne wydarzenie na spokojnie oraz wyciągnąć właściwe wnioski.

8 buław w miłości

Jeżeli 8 buław to szybko rozwijające się transformacje to zdecydowanie sugeruje pojawienie się sposobności do romansu. Będzie on niespodziewany oraz namiętny. Może też zakończyć się tak szybko, jak zaczął. W przypadku gdy nastawiamy się na wejście w relację, to powinno być łatwe. Oczekiwania są wypowiadane jednoznacznie, nie ma aluzji. Wszystko jest zrozumiałe przez obydwie strony. To pewny fundament zbudowania szczęśliwego związku.

Karta tarota 8 buław jako karta dnia

8 buław symbolizuje otrzymanie pomyślnych wieści. Nie można stać w miejscu z założonymi rękami, tylko działać. Bezczynność to najgorsze co można uczynić. Może okazać się konieczne podjęcie działań w innym kierunku.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę