Karta tarota 8 kielichów

Ogólna charakterystyka karty 8 kielichów

8 kielichów nazywana jest również 8 pucharów. Człowiek poświęcił czas, wysiłek oraz niezbędne instrumenty, by zrealizować projekt. Niestety pomimo tego, iż zrobił dosłownie wszystko, nie dało to satysfakcjonującego efektu. Jego potrzeby są niezaspokojone. Z tego powodu musi przestać się skupiać na tym projekcie, traktując go jako element przeszłości. Niezbędne okaże się ruszenie w przód, gdyż jedynie w ten sposób uzyskamy doświadczenie. Nie musi chodzić wyłącznie o wykonanie planu. 8 pucharów może oznaczać relację lub też pracę, które powinno się zakończyć i poszukać nowych perspektyw. Pożegnanie z tym, co było znane na wylot. Być może coś wieloletniego. 8 pucharów czasami oznacza towarzyszący nam strach.

Karta tarota 8 kielichów

Karta 8 kielichów w sferze finansów

8 pucharów jest oznaką niezadowolenia/braku satysfakcji. Właśnie te uczucia będą towarzyszyć nam w najbliższym okresie. Poczujemy się niezrozumiani, niedocenieni, nieszanowani. Może pojawić się ochota momentalnego odejścia z miejsca pracy i idealne podłoże do zawiązania się nieporozumień.

Karta 8 kielichów: Kontakt

Osoba, która pojawi się na naszej drodze będzie cechowała się wielokrotną zmianą miejsca pobytu. Nieustannie jej mało, jednakże do końca sama nie jest pewna, czego chce od życia. Jest niezdecydowana, przez co może być trudno ją zrozumieć.

Karta tarota 8 kielichów jako karta dnia

Skończy się coś, co było nam dobrze znane. Jeśli czujemy się zawiedzeni, załamani to wycofajmy się definitywnie bądź tymczasowo. Warto wsłuchać się w głos serca, by obrać odpowiednią drogę. Tylko ono wie, co jest dla nas właściwe. Ośmielmy się pozostawić przeszłość za sobą i otwórzmy się na niewiadome.

8 kielichów w miłości

Lęk nie pozwoli na otworzenie się na nowy związek. Czeka nas szukanie wolności. Zapewne otaczały nas osoby, które miały na nas zły wpływ. Krzywdziły nas emocjonalnie. Dlatego chcemy samodzielnie kroczyć za szukaniem drogi życiowej. Straciliśmy nadzieję na stworzenie nowego pełnego miłości związku bądź też zbudowanie zdrowych, przyjacielskich relacji.

Relacje oraz związki: 8 kielichów

Nie jest to pomyślna wróżba. Często symbolizuje odejście jednego z partnerów, rozwód. Brak intymności zarówno fizycznej, jak i emocjonalnej. Pojawi się poczucie osamotnienia. Relacja może zmienić się w relację na odległość z powodu wyjazdu drugiej osoby.

Przyszłe wydarzenia: 8 kielichów

Czeka wiele specjalnych wydarzeń. Prawdopodobne spotkanie osoby, której nie widzieliśmy od wielu lat bądź przeprowadzka. Postanowienia, które wywierają duży wpływ na życie lub spotkania rodzinne są wysoce możliwym scenariuszem.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę