Karta tarota 8 monet

Ogólna charakterystyka karty 8 monet

8 monet nazywana jest również 8 denarów. Cel będzie wymagał mnóstwa determinacji i nudnej pracy. Człowiek bez przerwy udoskonala się oraz poszerza swoją wiedzę, spożytkowuje całą energię, by zrealizować cel. Nie jest to proste. 8 denarów sugeruje, iż człowiek koncentruje się na działaniu, obserwuje oraz analizuje każdy krok, doskonali się. Otacza go świadomość tego, że nikt nie dostrzeże jego trudu, jeżeli nie osiągnie celu. Z tego powodu starannie przygotowuje każdy detal. Karta może ukazywać nadchodzący projekt, który będzie wymagał pełnego zaangażowania oraz poświęcenia dużej ilości czasu.

Karta tarota 8 monet

Karta 8 monet: Kontakt

Osoba, która pojawi się na naszej drodze, będzie mocno stąpać po ziemi. Ponadto, jest otwarta, a złożoną obietnicę traktuje odpowiedzialnie. Rzuca się w wir pracy. Jej myśli sprowadzają się zwykle do zadań, które musi zrealizować. ósemka monet ukazuje, że cechuje ją obowiązkowość.

8 monet w miłości

W przypadku gdy spotkaliśmy się z obiektem westchnień, który nie kontaktuje się tygodniami – ósemka denarów nie przepowiada nic pozytywnego. Jedyne, na czym się koncentruje to praca i zobowiązania. Wszystko zależy od charakteru spotkania. Jeżeli była w nim chemia – brak kontaktu będzie chwilowy. Jeżeli zaś było nudno – nic z tego nie wyjdzie.

Karta 8 monet w sferze finansów

Osoby bez pracy powinny szybko znaleźć pracę. Dla osób pracujących jest to okres pracy na najwyższych obrotach, doskonalenia się, podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Myślami będziemy w pracy i mocno skoncentrujemy się na rzetelnym wypełnianiu zobowiązań.

Przyszłe wydarzenia: 8 monet

Ósemka denarów może oznaczać przełożenie ważnego wydarzenia na inny termin np. ślub, randka. Nierzadko przewiduje otrzymanie nagrody za zrealizowaną pracę. Duże prawdopodobieństwo zdobycia wysokiego spadku, odszkodowania, drobnego upominku. Karta wskazuje również ruch nudny, powtarzalny co może oznaczać rehabilitację lub też powiązanie ze sportem.

Karta tarota 8 monet jako karta dnia

Ósemka monet doradza, aby pozostać niestrudzonym. Niezłomnie dążyć do celu oraz nie dać się złamać. Możemy stać się specjalistami, jeśli tylko przeznaczymy nadzwyczaj wiele energii, czasu na doskonalenie się oraz zdobywanie. W skrócie-trening czyni mistrza.

Relacje oraz związki: 8 monet

Ósemka monet w miłości symbolizuje, że jest to etap mozolnej i niełatwej pracy. Pojawiają się przemyślenia. Jedno z partnerów może odsunąć się w cień po to, aby pomyśleć nad relacją. Pragniemy wziąć stery w swoje ręce i zdecydować o dalszym losie relacji, przyjąć na barki konsekwencje. Tak samo partner może być osobą, która pragnie przyjąć to na siebie.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę