Karta tarota 9 buław

Ogólna charakterystyka karty 9 buław

9 buław nazywana także 9 kijów lub 9 pałek. W niedługim czasie kłopoty znikną, co jest pocieszające. Kluczowa okaże się obserwacja czy nic nie jest w stanie zablokować drogę do celu. Nieduży błąd może skutkować brakiem zrealizowania założonego pomysłu. Dlatego rozwaga jest nieodzowna w tym czasie. Człowiek ma też świadomość, iż fantazja się ziszcza. Może zdawać się wręcz na wyciągnięcie ręki. Aczkolwiek opłaca się pozostać czujnym, aby się nie potknąć w finalnym momencie. 9 pałek sygnalizuje także, że potrzebne będzie zregenerowanie sił i wykorzystanie ich w razie potrzeby. Karta nie tylko podkreśla, jak wiele przeżyliśmy oraz jak daleko udało nam się dotrzeć, lecz także daje nadzieję, ponieważ obrazuje, że niewiele drogi nam pozostało do celu podróży.

Karta tarota 9 buław

Karta 9 buław w sferze finansów

9 kijów sygnalizuje kryzys zawodowy. Człowiek ma poczucie, iż praca go wykańcza. Przeciążenie pracą. Być może w naszej miejscowości poszukiwani są wolontariusze o ogromnym sercu dla spełnienia szlachetnego uczynku?

Karta tarota 9 buław jako karta dnia

Zalecana rozwaga i rozwaga we wszystkich sferach życia. Człowiek powinien zdawać sobie sprawę z nakładów niewykorzystanej energii. Ostatki jej powinny zostać spożytkowane, jeśli nadejdzie taka potrzeba.

Relacje oraz związki: 9 buław

Nie jest to pomyślny etap dla relacji. Prawdopodobne jest, iż będą wracały przykre emocje wywołane trudnymi doświadczeniami np. silna obawa przed zranieniem, brak zaufania. Mimo, iż pozostawiliśmy je za sobą nawet kilka lat temu i tak wrócą. 9 kijów wielokrotnie oznacza piętrzące się zatargi.

9 buław w miłości

Przeszłość w ciemnych barwach nie pozwala na radość oraz zapoczątkowanie świeżej relacji. Stale uwidaczniające się lęki są w stanie wybić z głowy pomysł stworzenia relacji. Człowiek preferuje utrzymać pozycję obronną oraz zapobiegać kolejnym ciężkim przeżyciom. To nie dobry czas choćby na zawarcie znajomości! Trzeba skoncentrować się na sobie oraz zadbać o samouzdrowienie.

Karta 9 buław: Kontakt

Osoba, która stanie nam na drodze, będzie cechowała się inwencją. Rozpoznamy ją po ogromie życiowego doświadczenia. Z pewnością wiele przeszła. Może to być policjant, który widział rzeczy nieosiągalne dla przeciętnego obywatela.

Przyszłe wydarzenia: 9 buław

Nowa sytuacja, która stanie się obciążeniem nie do udźwignięcia. Możemy odnieść porażkę starając się podołać trudnościom. Może to być wydarzenie, które jest dla nas niemożliwe do zaakceptowania. Nie dostrzegamy rozwiązania, ani też nie mamy odpowiedniej wiedzy, żeby dotrzeć do sedna sprawy. 9 buław wskazuje, iż ujawni się niechęć do nabrania motywacji, by zmierzyć się z kłopotami.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę