Karta tarota 9 kielichów

Ogólna charakterystyka karty 9 kielichów

9 kielichów nazywana jest także 9 pucharów. Człowieka otaczają rozkosz, radość, uniesienie, zadowolenie oraz ukontentowanie. Niczego mu nie brakuje. W pełni zaspokojony nie tylko pod kątem uczuć, ale również spraw materialnych docenia to, co ma i chce z tego błogosławieństwa korzystać. Pogrąża się w przyjemności, czerpie z życia pełnymi garściami. Naokoło dostrzega dobrobyt i ciężko mu z niego zrezygnować. 9 kielichów może być jednakże przestrogą, że człowiek nie zna umiaru w korzystaniu z przyjemności. Za mocno się w nich pogrąża. Może zacząć wydawać bezmyślnie pieniądze bądź spożywać zbyt wiele alkoholu. Przesada nigdy nie jest korzystnym rozwiązaniem. Bardziej zaszkodzi, niż przyniesie mu dobrego.

Karta tarota 9 kielichów

Karta tarota 9 kielichów jako karta dnia

Dzisiaj trzeba poświęcić czas na zabawę. Zatracić się w momencie i nie przejmować się codziennymi kłopotami. Warto jednakże spędzić ten czas w otoczeniu zaufanych ludzi. Skoncentrujmy się na sobie, przemyślmy, na co mamy dzisiaj ochotę i po prostu dajmy się ponieść!

Relacje oraz związki: 9 kielichów

Relacja jest dla nas satysfakcjonująca. Być może nie jest to całkowita definicja szczęścia, ponieważ na karcie jest 9 kielichów zamiast 10, ale nadal zwiastuje udany związek. Niełatwo znaleźć powód do narzekania. Czujemy się spokojni, bezpieczni. Wszystko jest na swoim miejscu.

Przyszłe wydarzenia: 9 kielichów

Jest to czas stabilizacji. Szczęśliwe związki rodzinne, realizacja pomysłu zakończona sukcesem, satysfakcjonujące spędzanie wolnego czasu. O pieniądze również nie powinniśmy się troszczyć. Zakończy się coś, co miało dla nas niebagatelne znaczenie.

Karta 9 kielichów: Kontakt

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce, będzie przede wszystkim separować się od innych. Budowanie zdrowych znajomości jest dla niej wyzwaniem. Możemy zauważyć, że interesuje się kwestiami związanymi z religią. Mogą to być: życie po śmierci, wyznania na całym świecie, obrzędy religijne. Niekoniecznie ma ochotę o tym mówić – wystarczy, że dostrzeżemy książki o tematyce religijnej. Może mieć ze sobą rzeczy świadczące o wyznawanej wierze.

9 kielichów w miłości

Istotna rada dla osób samotnych. Jest to właściwy moment na romans, a interesujące osoby możemy poznać tam, gdzie świętuje się osiągnięcia. Mogą to być imprezy, domówki, przyjęcia, puby. Energia 9 kielichów zapewni nam pewność siebie, co ułatwi zawieranie nowych znajomości. Ponadto, działa jak afrodyzjak.

Karta 9 kielichów w sferze finansów

Pomyślny okres dla sfery zawodowej. Zadowolenie z wykonywanej pracy, doskonała współpraca, miła atmosfera, pomyślne zakończenie najważniejszych obowiązków. Uwarunkowania będą działać na naszą korzyść. W sferze materialnej możemy liczyć na zwycięstwo w loterii.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę