Karta tarota 9 mieczy

Ogólna charakterystyka karty 9 mieczy

9 mieczy przedstawia wagę ciągłego stresu w życiu człowieka. Powstał on w wyniku tego, że wzięliśmy na siebie za wiele. Myśleliśmy, iż uda nam się połączyć ilość zobowiązań z odpornością psychiczną i wystarczy sił na zwalczenie problemów. Tak się jednakże nie stało dlatego też towarzyszy nam silny lęk. Analizujemy, co będzie dalej. Analizujemy najdrobniejsze detale, które doprowadzają nas do zetknięcia się ze ścianą czarnych scenariuszy. Głowa wypełniona jest wszechogarniającym uczuciem pecha. Człowiek spodziewa się najgorszego od życia. Karta podejmuje wysiłek nauczenia nas, że wyobraźnia nie ma nic wspólnego ze światem rzeczywistym. Nieszczęścia odtwarzane w naszej głowie jedna za drugą, jedynie tam pozostaną.

Karta tarota 9 mieczy

Relacje oraz związki: 9 mieczy

Karta pokazuje na wyrzuty sumienia. Związek nie będzie obfitował w czułość. Przynajmniej jedno z partnerów potrzebuje uczucia, ciepła, miłości. Może zjawić się też poczucie tęsknoty i osamotnienia w relacji. 9 mieczy wskazuje na to, że prędzej czy później relacja się zakończy. Prawdopodobnie nie da się go uratować.

9 mieczy w miłości

9 mieczy pokazuje na to, że pojawia się natłok pesymistycznych myśli. Wracanie do momentów cierpienia nie jest w ogóle budujące. Nastawienie do ewentualnego związku na zasadzie „i tak się nie uda”, „nic z tego nie będzie”, „z pewnością mnie skrzywdzi” zamyka drzwi do szczęśliwej miłości. Lepiej od razu zrezygnować z takiego związku.

Karta tarota 9 mieczy jako karta dnia

Nie wolno zamykać się w sobie. Drugi, bliski człowiek potrafi dać ukojenie. Opowiedzenie komuś o swoich kłopotach może przynieść nie tylko wyciszenie, ale również rozwiązanie kłopotu. Oczywiście ważne, żeby empatia była nierozłącznym składnikiem jego charakteru. 9 mieczy uprasza, żeby kontrolować swoje myśli, ponieważ to one są źródłem cierpienia.

Karta 9 mieczy: Kontakt

Osoba, która stanie na naszej ścieżce, będzie przede wszystkim przytłoczona problemami. Dlatego też może mówić nam o własnych kłopotach, by choćby na moment zrzucić z siebie nawał obowiązków. Co więcej, będzie pracować na stanowisku, które wymaga natężonego wysiłku intelektualnego.

Przyszłe wydarzenia: 9 mieczy

Nadciągają momenty, które uniemożliwią nam doznania momentu spokoju. Należy spodziewać się negatywnych wieści, życia w nieustającym napięciu. Nieustannie będzie trzeba coś poprawiać, czymś się zająć. Problemy gonią nas bez przerwy. My zaś musimy stawiać im czoła bez odpoczynku.

Karta 9 mieczy w sferze finansów

Sytuacje przyjmą zawiły kierunek. Może to się uzewnętrznić długami, których spłacenie nie jest takie łatwe. W pracy zaś towarzyszyć będą nerwy związane chociażby z kłopotami w firmie. Jako osoba bez pracy możemy mieć trudność ze znalezieniem posady. Pojawią się sytuacje, z których niełatwo się wydostać.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę