Karta tarota Arcykapłan

Ogólna charakterystyka karty Arcykapłan

Arcykapłan (Papież) oznaczony jest numerem 5. Symbolizuje wiarę i towarzyszącą jej podróż. Wskazuje na to, że powinniśmy skupić się na poszukiwaniu sensu życia. Podświadomość wysyła znaki, które naprowadzą nas na odpowiednią ścieżkę. Często pokazuje rozpoczęcie nowego etapu w życiu, zagłębienie się w sferę duchową. Widzimy więcej, czyli zmienił się schemat myślowy. Zaznaliśmy oświecenia. Człowiek w energii Arcykapłana ma uznanie z powodu swojej mądrości. Jest mistrz, który prowadzi nas przez życie bądź też udziela nam pomocy, kiedy to potrzebne. Karta czasami mówi o mądrości zaczerpniętej z doświadczenia życiowego.

Karta tarota Arcykapłan

Karta tarota Arcykapłan jako karta dnia

Karta doradza, by zastanowić się nad sensem istnienia sfery duchowej. Co chce nam przekazać? Dlaczego istnieje? Co zyskujemy? Jest to dzień, w którym możemy doznać duchowego olśnienia, dlatego warto wybrać się z rodziną do świątyni/pomedytować. Dobrze byłoby zagłębić się w świat duchowy przy pomocy książek, filmów.

Relacje oraz związki: Arcykapłan

Arcykapłan jest pomyślną wróżbą dla związku. Oparty jest na duchowym połączeniu. Zasady oraz wierność w tym związku jest traktowana jak najważniejsze dobro. Często zapowiada zawarcie małżeństwa. W negatywie może pokazywać zdradę, problemy natury seksualnej.

Karta Arcykapłan: Kontakt

Osoba, która stanie na naszej ścieżce będzie miała klarownie określony światopogląd. Kurczowo się go trzyma i żyje według wytycznych. Papież często pokazuje księdza, radcę prawnego, bo kierują się normami. Równie dobrze może wskazywać na nauczyciela, ponieważ to osobą, która dzieli się uzyskaną wiedzą.

Przyszłe wydarzenia: Arcykapłan

Papież sugeruje zainteresowanie religią i przestrzeganie norm, które narzuca wiara. Będziemy poznawali ludzi, którzy wspomogą nas poradą, wskażą odpowiednią drogę. Pokażą jak żyć. Sami też przyjmiemy stanowisko nauczyciela i staniemy się czyimś mistrzem. Karta może wskazywać przyjęcie sakramentów kościelnych.

Arcykapłan w miłości

Arcykapłan ukazuje mężczyznę, z którym uda się zbudować związek głównie na poziomie duchowym. Co może wyrażać się np. telepatią. Wpłynie on na nasz rozwój duchowy, zbliży nas do zrozumienia sensu życia. Będzie naszym duchowym przewodnikiem.

Karta Arcykapłan w sferze finansów

Arcykapłan pokazuje zawód, w którym będzie trzeba dzielić się wiedzą. Z tego powodu prawdopodobny jest awans na takie stanowisko lub praca dorywcza w formie korepetytora, wykładowcy. Możliwe są także stanowiska, które wymagają opieki nad innymi ludźmi. Organizacje charytatywne, fundacje, stowarzyszenia-to miejsca dla nas.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę