Karta tarota As buław

Ogólna charakterystyka karty As buław

Karta As buław często inaczej nazywaną jako As pałek lub As kijów symbolizuje nowość, działanie, wytrzymałość, żywotność. Jest jedną z grupy kart zaliczających się do żywiołu ognia. Gdy ciekawi nas przyszłość, karta obiecuje początek czegoś zupełnie nowego. Związek, hobby, a nawet praca – możliwości jest sporo. Najważniejszy przekaz Asa Buław to naciskanie na to, by nie poddawać się lękowi. Jednak chodzi nie tylko o tę ekscytację… W przypadku wątpliwości zachęca do rozpoczęcia ryzykownych aktywności. Pomimo tego, iż z góry zakładamy porażkę. Ważne jest także to, aby się nie zniechęcać — przecież dopełnia nas ogień pełen energii. Pojawiają się zupełnie nowe drogi, furty możliwości się otwierają. Należy z nich korzystać. Jeśli kiedykolwiek dopadały nas wątpliwości, karta zapewnia o małym prawdopodobieństwie fiaska. To wskazany czas na to, aby się nie hamować!

Karta tarota As buław

Przyszłe wydarzenia: As buław

Nadarzyła się okazja, aby przezwyciężyć bardzo trudną sytuację. Los będzie nam dopisywać, a więc spory kłopot może zostać zażegnany, szybciej niż byśmy się tego spodziewali. As kijów to dobra passa!

As buław w miłości

Analizując to, jakie wrażenie wywarliśmy na płci przeciwnej – odpowiedź będzie pozytywna. Jest oczarowana i pragnie poznać nas bliżej. To świetny czas, by zacisnąć więzi. Czekają pamiętne chwile!

Karta tarota As buław jako karta dnia

Twórcza postawa, uniesienie i działanie. Sporo pozytywnych, rozkosznych niespodzianek. Warto dziś podjąć się wszelakich wyzwań, bo mamy wystarczająco sił na podołanie im. Nowiuteńki projekt? – dzisiaj z pewnością wszystko pójdzie gładko. Nieodwzajemniona miłość z pewnością zwróci na nas uwagę, jeśli wyłącznie o to się postaramy. Karta pałek temu sprzyja!

Karta As buław: Kontakt

Tak samo jak w sferze miejsc pracy – ktoś sprawi, że nasze codzienne życie zmieni się na plus. Są w stanie to być drobne przypadki np. propozycja spaceru z pieseczkiem bądź też większe np. darmowa pomoc w otwarciu osobistej działalności.

Karta As buław w sferze finansów

Otwarcie nowych możliwości. Nowo poznany nieznajomy ma szansę przyczynić się do awansu, zmiany pracy (oczywiście na korzystniejszą ofertę). Być może to właśnie dzięki niemu niebagatelny projekt zostanie znacznie wcześniej ukończony oraz porządniej wykonany? Ewentualnie okaże się dalszą rodziną szefa przedsiębiorstwa, w której jesteśmy zatrudnieni, oraz szepnie przychylne słówko na nasz temat?. Generalnie jest to korzystna karta, która może przyczynić się do poprawy sytuacji w pracy.

Relacje oraz związki: As buław

As buław mówi, że ktoś nowy pojawi się w naszym życiu. Znajomość niezwykle szybko się rozwinie. Będzie to relacja namiętna, intensywna. Pełna miłosnych, fizycznych emocji. Inspirowana emocjami, a nie zdrowym rozsądkiem. Dzieje się tu i teraz. Bez możliwości rozpatrywania każdego spotkania. Oznacza ogromne prawdopodobieństwo nocnego, krótkiego romansu. Jednak karty leżące obok mają niebagatelne znaczenie, jeśli chodzi o rozwój tego płomiennego, uzależniającego żaru. Dla związku z długim stażem oznacza to, by odrodził się na nowo. Być może wkradła się sztampa czy też partner czuje się zaniedbany? Zadanie jest proste – spowodować, aby miłość rozkwitła od nowa.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę