Karta tarota As kielichów

Ogólna charakterystyka karty As kielichów

As kielichów nazywany jest również as pucharów. Oznacza głównie uczucia, które wreszcie dosięgną człowieka. Mogą być tak negatywne, jak i pozytywne. Jest to karta możliwości, więc warto pomyśleć, jak można ją wykorzystać. Co jeszcze można polepszyć? Może o czymś dawno fantazjowaliśmy a wreszcie warunki będą sprzyjać, by wcielić zamiar w życie? Niejednokrotnie sygnalizuje rozpoczęcie nowej relacji. Wywrzemy pozytywne wrażenie na tej osobie, a ona nie będzie mogła się oprzeć. Dlatego as kielichów jest szansą na świeżą miłość. Jednakże od nas zależy czy chcemy rozpocząć świeży etap w życiu.

Karta tarota As kielichów

Karta As kielichów w sferze finansów

As kielichów symbolizuje pracę pełną zadowolenia, pasji, kreatywności. Możemy poczuć, iż zostaliśmy stworzeni do tego rodzaju pracy. Będzie to stała praca w dobrej atmosferze. Warunki będą sprzyjać, jeśli chodzi o otwarcie swojej działalności. Może to się przejawić spotkaniem osoby, która zostanie partnerem biznesowym lub też okaże się doradcą finansowym/inwestycyjnym/zawodowym.

Przyszłe wydarzenia: As kielichów

As kielichów mówi o momentach, które będą budziły w nas emocje. Narodziny nowego członka rodziny, chrzest, ślub, oświadczyny, niespodziewane podarunki, spotkania z przyjaciółmi, na których niemało się dzieje. Może to być także start kariery, która dostarcza nam wielu uczuć czy też skok na bungee dostarczający adrenaliny.

Karta As kielichów: Kontakt

Osoba, która pojawi się na naszej drodze będzie charakteryzowała się masą przechodzących przez nią emocji. Posiada dziecięce, dobroduszne serce. Jest przyjacielska, chce pomagać. As pucharów to karta uczuć może więc w tym momencie z kimś się spotykać i opowiadać nam o drugiej osobie.

Karta tarota As kielichów jako karta dnia

Pojawi się szansa na doznanie czegoś emocjonującego. To wydarzenie spowoduje, iż nasze życie nabierze jasnych barw. Z tego powodu konieczne jest, żeby być otwartym na wszelkie sugestie. W innym wypadku ominie nas coś nadzwyczajnego! Dzisiaj jest odpowiedni dzień na zakończenie kłopotów, które ciągnęły się od jakiegoś czasu, pożegnanie sporu. To moment, kiedy najskrytsze marzenia mogą stać się rzeczywistością!

As kielichów w miłości

As kielichów wskazuje na to, że będziemy mieć powodzenie. Pytając o konkretną osobę odpowiedź jest prosta – jest nami zainteresowana. Ponadto, pojawi się osoba, która będzie wzniecać w naszym sercu mieszankę różnorodnych uczuć.

Relacje oraz związki: As kielichów

Często wskazuje na wkroczenie relacji na nowy poziom. Może to być propozycja oświadczyn, wspólne zamieszkanie lub też decyzja dotycząca posiadania potomka. Karta symbolizuje odnowienie się uczuć, dlatego możemy oczekiwać romantycznych wyznań, randek, prezentów. Generalnie zakochujemy się „na nowo”. Przypomnimy sobie, co sprawiło, że pokochaliśmy tę osobę.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę