Karta tarota As mieczy

Ogólna charakterystyka karty As mieczy

As mieczy pokazuje zakończenie okresu zagubienia. Trzeba zatrzymać uczucia oraz skupić się na racjonalnym myśleniu. Jest swego rodzaju odpowiedzią na nurtujące pytania i problemy. Uczucia są złym doradcą. Chłodna obserwacja sytuacji bez pomocy emocji jest receptą na nabranie nowego, innego spojrzenia na świat. Należy także nabrać więcej motywacji. As mieczy jednakowo może starać się nam powiedzieć, iż konieczne będzie pozostawienie świata fantazji za sobą. Rzeczywistość pokaże nam się taka, jaką jest naprawdę. Co może być dość dotkliwym przeżyciem. Często bowiem fantazje nijak mają się do tego, co jest realne i jak wygląda w rzeczywistości. Uwzględniać trzeba wyłącznie fakty.

Karta tarota As mieczy

Karta As mieczy: Kontakt

Osoba, która stanie na naszej ścieżce będzie charakteryzowała się skłonnością do gadatliwości. Z rzadka przestaje mówić i najczęściej nie brakuje jej słów. Ciężko wejść jej w słowo i „zbić ją z tropu”. Rozmowy to coś, co dodaje jej skrzydeł, napędza ją.

Relacje oraz związki: As mieczy

Karta nie wskazuje na nic dobrego. Stara się powiedzieć nam, iż wyobrażenia na temat partnera były niepotrzebne i konieczne będzie przejrzenie na oczy. Na zimno przemyślmy, kiedy po raz ostatni czuliśmy bliskość, zrozumienie czy też miłość. Odpowiedź będzie negatywna… As mieczy pokazuje to, że czas się rozstać. W przeciwnym przypadku będziemy tkwić w związku, w którym nie ma miejsca na miłość. Za wiele w nim analizowania, chłodu uczuciowego, wyrachowania.

As mieczy w miłości

Karta wskazuje na to, iż może pojawić się charakterystyczny adorator. Niestety as mieczy przepowiada samotność. Z tego powodu, nawet jeśli wejdziemy w ten związek, to nie będzie cieszył się długim stażem. Osamotnienie da o sobie znać i pojawi się potrzeba spędzenia czasu z ludźmi bądź też odnowienia kontaktów. Drugim znaczeniem może być przeanalizowanie przeszłości i wyciągnięcie wniosków.

Przyszłe wydarzenia: As mieczy

As mieczy zwiastuje nowy okres w życiu. Należy powiedzieć nie i zachować zdrowy rozsądek, być stanowczym oraz porzucić tchórzostwo. Narzędzia te są aktualnie niezbędne. Sytuacja zmusi nas do tego, aby wykazać się mnogością zdolności.

Karta tarota As mieczy jako karta dnia

Należy kierować się potęgą umysłu. Emocje mogą przedstawiać mylne wnioski. Przygotujmy się emocjonalnie na rozpoczęcie czegoś nowego. Nie bójmy się zmian. Aktualnie powinno się wprowadzić w życie nowe idee i projekty.

Karta As mieczy w sferze finansów

Nadejdą wydarzenia sprawdzające naszą odporność psychiczną. Pertraktacje, ocenianie, rozmowy, kompromisy to część zadań, które będzie trzeba zrealizować i ochraniać siebie. Może będzie trzeba zmienić warunki pracy lub elokwentnie skonfrontować się ze złośliwym współpracownikiem.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę