Karta tarota As monet

Ogólna charakterystyka karty As monet

As monet nazywany jest również Asem denarów. Pokazuje na to, że człowiek powinien wdrażać pomysł w życie. Istnieje niemała szansa na powodzenie. Najczęściej jednak na efekty należy poczekać. As denarów często obiecuje korzystną sytuację finansową w przyszłości. Czasem wprost bogactwo. Finanse otrzymają solidny fundament, a człowiek będzie odczuwał zadowolenie z życia. Karta symbolizuje, iż nadciąga możliwość stabilizacji materialnej. Uwidoczni się to zapoczątkowaniem czegoś nowego. Może to być praca albo nieoczekiwany przypływ gotówki. Trzeba wykorzystać szansę i np. zakupić szczęśliwy los na loterii.

Karta tarota As monet

Przyszłe wydarzenia: As monet

Dużo zdarzeń wpłynie na poprawę sytuacji materialnej. Czeka nas przynajmniej jedna z następujących sytuacji: darowizna, wygrana, nagroda, spadek w formie nieruchomości lub też jej zakup. As denarów często pokazuje na oryginalne przyjęcia albo bankiety.

As monet w miłości

Karta wskazuje na to, że obecnie będziemy mieć spore powodzenie u płci przeciwnej. Prawdopodobne jest otrzymywanie nieoczekiwanych darów. Możemy również poznać niezwykłego i ciekawego człowieka. Uczucia jednakże będą wolno kiełkować, dlatego warto uzbroić się w cierpliwość.

Relacje oraz związki: As monet

As monet może sugerować, iż partner myśli nad zawarciem małżeństwa. To relacja, w której partnerzy potrafią się poświęcić. Cechuje ją silna więź między nimi. Będziemy przeprowadzać konwersacje i snuć plany odnoszące się do przyszłości. Uda się dojść do porozumienia we wszelakich obszarach życia. As monet to pozytywna karta dla relacji.

Karta tarota As monet jako karta dnia

As denarów tłumaczy, iż nie wolno zaprzepaścić okazji danej od losu! Najgorsze co można zrobić to pozwolić jej odejść. To wyjątkowo dobry czas na wystartowanie z czymś nowym, niewiadomym. Jest spora możliwość na powodzenie, a wynik przerośnie nasze przewidywania.

Karta As monet w sferze finansów

As denarów pokazuje, iż to pomyślny czas na otworzenie własnej działalności. Dla osób zatrudnionych czeka nagroda w postaci premii albo awansu. Jeżeli pragniemy zmienić pracę, to trzeba przejrzeć ogłoszenia. Powinniśmy odnaleźć tam wymarzone stanowisko i wypłatę, która będzie dla nas niezwykle kusząca.

Karta As monet: Kontakt

Osoba, która stanie na naszej ścieżce, będzie prowadzić zbiórki pieniędzy. Może to być wolontariusz. Nie jest ona chytra, zgoła odwrotnie. Z chęcią obdarowuje innych ludzi tym, co ma. Nie nosi w sobie żalu. Umie przestać odczuwać gniew za uczynione jej krzywdy. Szybko zapomina oraz jest tolerancyjna. Dlatego właśnie As monet niejednokrotnie pokazuje osoby duchowe np. księdza.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę