Karta tarota Cesarzowa

Ogólna charakterystyka karty Cesarzowa

Cesarzowa (Władczyni) oznaczona jest numerem 3. Symbolizuje rozwój, obfitość, dobrobyt, płodność, powodzenie. Karta często symbolizuje piękną, mądrą i zaradną kobietę, która dba o potrzeby innych. Niezwykle ciepła, pozytywna, sprawia, że inni w jej otoczeniu czują się bezpiecznie. Kochająca, dobra, wspaniała matka. Dopinguje do rozwoju, realizacji idei i pomysłowości. Karta sygnalizuje także narodziny. Może chodzić o dziecko, ale także początek ciekawych pomysłów. Cesarzowa nie zatrzymuje się na zaplanowanej taktyce, ale wprowadza pomysł w życie. To doskonała partnerka na całe życie.

Karta tarota Cesarzowa

Karta Cesarzowa: Kontakt

Osoba, która pojawi się na naszej drodze będzie miała niezwykłą urodę. Karta przedstawia kobietę zaradną. Ludzie liczą się z jej zdaniem. Potrafi wprawić ich w zachwyt. Niekiedy wskazuje osobę, na której skoncentrowana jest uwaga. Dlatego może symbolizować kobietę w ciąży lub na stanowisku kierowniczym.

Relacje oraz związki: Cesarzowa

Cesarzowa symbolizuje odrodzenie uczuć, dlatego możemy poczuć się zakochani na nowo. Poczujemy się tak, jakbyśmy znowu przeżywali pierwszą randkę z partnerem. W związku zagości porządek, ciepło, udane życie seksualne, oddanie, zrozumienie, ponownie zaczniemy się dogadywać.

Cesarzowa w miłości

Dla kobiet karta sygnalizuje powodzenie u mężczyzn. Czasami ukazuje zajście w ciąże lub poród w niedługim czasie. Jeśli cierpieliśmy na niedobór uczuć, to możemy spodziewać się, iż zagoszczą w naszym sercu na nowo. Dla mężczyzn zwiastuje znalezienie perfekcyjnej drugiej połowy lub kobiety przybliżonej do ideału. Płeć piękna w energii Władczyni będzie piękna, czuła, oddana, zaradna i mająca życiową mądrość. Czasami może pokazywać osobę starszą od mężczyzny lub osobę zbytnio dojrzałą jak na swój wiek.

Karta Cesarzowa w sferze finansów

Karta wskazuje na to, że powinniśmy pracować na stanowisku kierowniczym. Umiemy zarządzać ludźmi. Władczyni symbolizuje awans, podwyżkę oraz wszelakie sukcesy na polu zawodowym. Nie powinniśmy narzekać na brak środków do życia. Będzie wystarczać na wszystko.

Przyszłe wydarzenia: Cesarzowa

Jest to czas realizowania planów, wcielania ich w życie. Możemy np. podjąć naukę, rozpocząć działalność, zmienić branżę, wyjechać gdzieś, znaleźć hobby. Władczyni to również kreatywność, dlatego możemy zostać pisarzami, muzykami, artystami.

Karta tarota Cesarzowa jako karta dnia

Karta doradza, by dostrzegać i umieć wykorzystać to, co dostajemy od Wszechświata. Rozpoczęte działania zakończą się sukcesem. Jest to okres kreatywności. Możemy być zdziwieni nadmiarem pomysłów. Dopinguje, aby nie zatrzymywać się w swoich działaniach. Wręcz odwrotnie – to pomyślny czas na to, żeby zrobić jak najwięcej!

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę