Karta tarota Diabeł

Ogólna charakterystyka karty Diabeł

Diabeł (Demon) oznaczony jest numerem 15. Oznacza uzależnienie, zniewolenie. W rzeczywistości jedynie my decydujemy czy ustępujemy tej kontroli. Jest parę przesłań tej karty. Może ukazywać brak pewności siebie, dlatego nie rozpoczynamy działania. Myślimy, iż nie zasługujemy na szczęście. Nic nam się nie uda. Osoba w energii Diabła może chcieć przejąć kontrolę nad innymi za pomocą manipulacji. Fortel, agresja oraz nienawiść to jej integralne fragmenty. Jest to ciemna strona naszej osobowości. Pierwotne, zwierzęce instynkty. Może wyjść z nas w najmniej oczekiwanym momencie. Czasem karta pokazuje toksyczny związek. Partner rządzi nami, ściąga nas na samo dno.

Karta tarota Diabeł

Diabeł w miłości

Karta pokazuje uleganie drugiej osobie. Ostrzega przed obłudnymi osobami w naszym otoczeniu. To seksualna karta pełna pociągu, żaru, namiętności. Dotyczy to każdej ze stron. Jednakże przestrzega przed tym, iż to uczucie może wpływać na nas negatywnie.

Karta Diabeł w sferze finansów

„Po trupach do celu”- karta pokazuje, że mogliśmy uzyskać korzyść finansową/zawodową czyimś kosztem. Możemy spodziewać się nagłego przypływu środków pieniężnych. Karta jednakże ukazuje zależność od pieniędzy. Może to objawić się rosnącym zadłużeniem/związkiem, który uzależnia finansowo/brakiem szansy zmiany pracy.

Karta tarota Diabeł jako karta dnia

Dzisiaj bardzo łatwo wpaść w kłopoty. Ktoś może namówić nas do dokonania czegoś, co przeczy naszym standardom. Jeden drink? Przejście przez zebrę na czerwonym świetle? Kradzież? Nierozważne zwolnienie się z pracy? Wszystko możliwe. To dzień, w którym nie myślimy trzeźwo i jesteśmy podatni na manipulację.

Karta Diabeł: Kontakt

Osoba, która stanie na naszej drodze, będzie uwodzicielska. Niełatwo jej zaakceptować cokolwiek co różni się od jej wzorca myślowego. Wzbudza uwagę płci przeciwnej, co może wykorzystywać. Potrafi rządzić innymi, gdyż ludzie ślepo za nią podążają.

Relacje oraz związki: Diabeł

Trudno pojąć jak konkretnie działa ten związek. Możemy czuć się zdezorientowani. Demon Ukazuje wzmocnione emocje. Czasami wręcz bycie zależnym od drugiej osoby. Jedno z partnerów może pragnąć zdominować drugiego. Seksualność jest na dużym poziomie. Rzadko w niej czegoś brakuje. Czuć magnetyzm. Często ukazuje relacje oparte na profitach seksualnych bądź finansowych.

Przyszłe wydarzenia: Diabeł

Diabeł wskazuje na zniewolenie. Z tego powodu możemy zostać czyimś dłużnikiem. Możemy nie być gotowi na opuszczenie osoby, która wyrządza nam krzywdę. Karta może oznaczać nałóg. Alkohol, seks, papierosy, a nawet słodycze. Nietrudno oraz niezauważalnie przejmuje nad nami kontrolę. Uzależnić można się właściwie od wszystkiego.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę